تصادف رانندگی با یک کشته و چهار زخمی و چند خبر کوتاه از اصفهان
عکس آرشیوی است

اصفهان-ایرنا - سانحه رانندگی بایک کشته و چهار زخمی ، دستگیری سارق برنج و محصولات پتروشیمی و توزیع بسته‌های کمک معیشتی در نایین خبرهای کوتاه امروز استان اصفهان است

تصادف تیبا و پژو با یک کشته و ۴ مجروح

 رییس پلیس راه استان اصفهان از تصادف یک دستگاه خودروی سواری تیبا با پژو در محور "اصفهان-نایین" و فوت یک نفر و مجروح شدن ۴ نفر دیگر خبر داد. 

به گزارش روز  پنجشنبه پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ "حسین پورقیصری" افزود: ماموران پلیس راه "اصفهان-نایین" از تصادف یک سواری تیبا با پژو در این محور مطلع و به محل اعزام شدند. 

وی افزود: در این حادثه رانندگی، راننده پژو در دم جان باخت و ۲ سرنشین این خودرو و ۲ سرنشین تیبا نیز مجروح و برای اقدامات درمانی به بیمارستان انتقال داده شدند. 

رییس پلیس راه اصفهان ادامه داد: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات  عدم توانایی راننده تیبا درکنترل وسیله نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است. 

 دستگیری سارق برنج و محصولات پتروشیمی در نایین

فرمانده انتظامی نایین از شناسایی و دستگیری سارق محموله یک میلیارد و ۳۵۰میلیون ریالی برنج و محصولات پتروشیمی خبرداد.

سرگرد هادی کیان مهر افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان از چند روز گذشته و با اعلام سرقت  برنج و محصولات پتروشیمی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند. 
وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس با تحقیقات تخصصی سرانجام سارقی سابقه‌دار را در این زمینه شناسایی و با مراقبت‌های نامحسوس و شبانه روزی، محل سکونت او درشهرستان را پیدا کردند. 
فرمانده انتظامی شهرستان نایین خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی انجام شده و اخذ نیابت قضائی، مأموران موفق به دستگیری این سارق در مخفیگاهش شدند. 
این مقام انتظامی گفت: سارق در بازجویی‌های انجام شده و با ارائه اسناد و مدارک موجود، لب به اعتراف گشود و جریان را برای پلیس بازگو کرد. 

توزیع بسته‌های حمایت معیشتی در نایین 

امام جمعه موقت نایین از توزیع ۳۰۰ بسته حمایتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تهیه شده از سوی خیران در بین خانوارهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان خبر داد.  

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام امیر شفیعی  اظهار کرد: بسته‌ها شامل حبوبات، روغن، ماکارونی و رب گوجه  است و تاکنون ۹ هزار بسته حمایتی با همکاری خیران، وستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در این مسجدتوزیع شده است. 

وی افزود: توزیع بسته‌ها طبق برنامه ریزی صورت می‌گیرد و سپاه و بسیج بر توزیع  بسته‌ها نظارت دارند. 

 شفیعی گفت: امروز در قالب سومین مرحله توزیع کمک‌های مردمی، ۳۰۰ بسته غذایی به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال بین نیازمندان و خانوارهای آسیب دیده از کرونا توزیع شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها