بررسی مشکلات راه‌های فارس در نشست نمایندگان فارس با وزیر راه و شهرسازی

شیراز-ایرنا- مشکلات و موانع حوزه‌ راه‌های استان فارس در نشست مشترک مجمع نمایندگان این استان با وزیر راه و شهرسازی در تهران مورد بررسی قرار گرفت.

در گزارش دریافتی چهارشنبه ایرنا به نقل از رییس مجمع نمایندگان فارس آمده است: این نشست با هدف پیگیری پروژه‌های کلان استان فارس در حوزه راه و شهرسازی و همچنین روند اجرای پروژه بین‌الحرمین شیراز برگزار شد.
ابراهیم عزیزی افزود: بحث راه‌های ریلی استان فارس به ویژه راه آهن شیراز – بوشهر از موضوع‌های مهمی بود که در این نشست مطرح شد و بر لزوم تسریع در انجام این پروژه راهبردی تاکید کردیم.
وی بیان داشت:: تکمیل آزادراه شیراز - اصفهان با حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دیگر موضوع نشست مذکور بود که حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و باید هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.
او اضافه کرد: این پروژه به لحاظ کاهش فاصله حدود ۱۵۰ کیلومتری بین شیراز- اصفهان دارای اهمیت ویژه‌ای است و تاکنون نشست‌های متعددی در خصوص آن با مسوولان وزارت راه و شهرسازی و دفاع برگزار شده است.
عزیزی گفت: بررسی راه‌های روستایی استان فارس، توسعه فرودگاه‌ها و بزرگراه‌های این استان از دیگر موارد مطرح شده در نشست با وزیر راه و شهرسازی بود.
رییس مجمع نمایندگان استان فارس ادامه دادد: دیگر موضوع مطرح شده در این دیدار، بحث تسریع در پروژه بین‌الحرمین شیراز بود که سال‌هاست راکد مانده و ما خواستار تصمیم گیری و تسریع در اجرای آن شدیم و در این خصوص مواردی را که لازم بود به اطلاع وزیر راه و شهرسازی رساندیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها