قطع گاز واحدهای صنعتی استان تهران ضرر هنگفتی در پی دارد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: قطع گازِ بعضی از واحدهای صنعتی در شهرک‌های عباس‌آباد و سالاریه برای صاحبان آن واحدها ضرر مالی زیادی در پی خواهد داشت.

«صابر پرنیان» چهارشنبه‌شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: اداره گاز بدون اطلاع قبلی اقدام به قطع گاز چند واحد صنعتی در شهرک‌های سالاریه و عباس‌آباد کرد که این امر ضرر جبران‌ناپذیری برای این واحدها به همراه دارد.

وی ادامه داد: گاز ۱۰ واحد صنعتی در شهرک صنعتی سالاریه که بیش از هزار متر مکعب گاز در ساعت مصرف می‌کنند توسط اداره گاز قطع شد که با پیگیری‌های انجام شده از فرماندار و ریاست اداره گاز منطقه، مقرر شد در اسرع وقت گاز این واحدها وصل شود.

پرنیان گفت: همچنین در شهرک صنعتی شمس‌آباد ۱۴ واحد صنعتی پرمصرف که ایستگاه گاز نیز دارند گازشان قطع شده است؛ از این تعداد ۶ واحد صنعتی گازشان وصل شده ‌اما هشت واحد دیگر همچنان گاز ندارند.

مدیرکل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران افزود: گاز منطقه‌ای حسن‌آباد، گاز ادارات دولتی را بعد از وقت اداری قطع ‌و صبح روز بعد آن را وصل می‌کند.

وی با بیان اینکه بلافاصله طی تماس‌های مکرر با شهرک‌ها و نواحی صنعتی برای رفع دغدغه و نگرانی تولیدکنندگان اقدام شد، اظهار کرد: درصورت قطعی گاز واحدها بدون اطلاع قبلی که باعث خسارات هنگفتی به واحدهای تولیدی می‌شود به سرعت اقدامات قانونی را انجام می‌دهیم.

پرنیان افزود: در سال جهش تولید و جنگ اقتصادی به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد تولید قربانی سومدیریت شود.

وی گفت: انتظار داریم متولیان اداره گاز با برنامه‌ریزی و دقت عمل لازم مانع قطع گاز واحدهای تولیدی شوند و طبق ماده ۲۵ قانون مستمر فضای کسب و کار واحدهای تولیدی و صنعتی نباید در اولویت قطع برق و گاز باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها