رییس سازمان بسیج: هنر از جلوه‌های ویژه تمدن‌سازی اسلامی است

یزد- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یکی از ابزارهای جلوه تمدن‌سازی اسلامی هنر است و اجرای سرودهایی با مضمون معنوی و انقلابی از مصادیق ویژه این ابزار موثر است.

به گزارش ایرنا، سرتیپ غلامرضا سلیمانی عصر چهارشنبه در بازدید از موسسه فرهنگی هنری رهپویان حرم مهریز با قدردانی از تلاش‌های انجام گرفته برای تقویت این فعالیت هنری افزود: بسیج برای گسترش برنامه‌های فرهنگی و هنری با مضامین فاخر و ارزشی وظایف خود را با همکاری سایر نهادها انجام می‌دهد.    

وی با گرامیداشت یاد و خاطره ایام‌الله نهم دی و سالگرد شهادت سردار سلیمانی ادامه داد: جوانان، امید به آینده، روحیه جهادی و جهش در پیشرفت از جمله محورهای اساسی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که باید نسل جوان مومن و انقلابی پای‌کار با نداشتن هراس از دشمن  و با روحیه جهادی و بهره‌وری از امکانات موجود و اندیشه با رهنمودهای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی در این مسیر گام بردارند.

این مسوول اظهار کرد: حضرت امام خمینی (ره) با شعار آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند یک راهبرد اساسی به ما نشان داد که هراسی از دشمن نداشته باشید و محکم به راه خود ادامه دهید و امروز مشی رهبر معظم انقلاب اسلامی هم همین مسیر و هدف است.

سلیمانی بیان کرد: گام اول انقلاب اسلامی با همه مشکلات نسبت به گام دوم انقلاب خیلی راحت‌تر انجام شد و ماموریت در گام دوم بسی دشوارتر و سخت‌تر خواهد بود که به یاری حق بدست جوانان مومن و انقلابی این مسیر تا ایجاد تمدن نوین اسلامی در جهان طی خواهد شد.

وی گفت: کار گروه‌های هنری الگوسازی است و انقلاب اسلامی همین کار را  که ارائه الگوی اسلامی و انقلابی است در دنیا انجام می‌دهد و دشمن به شدت با نشان دادن کشورهای متحجر اسلامی به عنوان اسلام در سدد جلوگیری از این الگو سازی است که به مدد الهی راه به جایی نخواهند برد.

شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز ۲۰ هزار بسیجی دارد.

                                                                                                                                                                

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها