سرمربی نساجی مازندران: نتیجه بازی مقابل فولاد منصفانه نبود

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازیکنان ما در بازی مقابل تیم فولاد خوزستان هرچه در توان داشتند عرضه کرده و بازی خوبی ارایه دادند و معتقدم نتیجه بازی منصفانه نبود.

به گزارش ایرنا وحید فاضلی چهارشنبه شب در نشست بازی پس از شکست مقابل فولاد خوزستان در اهواز بیان کرد: حداقل حق ما در این بازی مساوی بود و حتی می‌توانستیم پیروز بازی شویم.

وی در آغاز این نشست گفت: جا دارد به خاطر جمله‌ای که هفته گذشته به کار بردم و باعث رنجش پرسپولیسی‌ها شد عذرخواهی کنم و امیدوارم همه شهامت عذرخواهی کردن را داشته باشند.

وی افزود: ما پنج روز پس از بازی سختی که مقابل پرسپولیس داشتیم به مصاف فولاد خوزستان رفتیم که این موضوع بازیکنان ما را زیرفشار قرار داد. ما فصل گذشته به دلیل همین فشردگی ۲ بازیکن مصدوم با پارگی رباط صلیبی دادیم لذا انتظار داریم که در این فصل به بازیکنان فشار زیادی وارد نشود.

سرمربی تیم نساجی با بیان اینکه فولاد می‌تواند مدعی قهرمانی باشد گفت: خوشحالم از اینکه بازیکنانم به گونه‌ای کار کردند که فولادی‌ها پس از بازی از ته دل شادی کردند.

وی ادامه داد: در فوتبال، احترام گذاشتن بسیار مهم بوده و امیدوارم که تمام مربیان احترام همدیگر را داشته باشند. درست است که نمی‌توان هیجان فوتبال را حذف کنیم ولی باید احترام یکدیگر را نگه داریم.

وی همچنین گفت: ما برخلاف تیم‌های متمول ۳۰ بازیکن هم تراز ندارد و از این بابت ضربه خوردیم.

دیدار عقب افتاده تیم‌های فولاد خوزستان و نساجی از هفته هشتم لیگ برتر ، که عصر روز چهارشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شد با برتری یک بر صفر فولاد به پایان رسید. فولادی ها اکنون با ۱۳ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها