استاندار همدان: از سرمایه گذاری اوقاف در استان استقبال و حمایت می کنیم

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تاکید براینکه استان دارای ظرفیت های کم نظیری برای سرمایه گذاری است، گفت: از اعلام آمادگی سازمان اوقاف برای مشارکت و سرمایه گذاری در این استان استقبال می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، سیدسعید شاهرخی روز چهارشنبه در دیدار رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به طرح سازمان اوقاف برای سرمایه گذاری در استانها، افزود: اوقاف می تواند در حوزه کشاورزی با هدف رونق و توسعه تولید، سرمایه گذاری کند. 

وی خاطرنشان کرد: استان همدان آمادگی دارد برای تقویت سرمایه گذاری و توسعه استان تعامل و همکاری بیشتری با سازمان اوقاف و امر خیریه داشته باشد. 

استاندار همدان افزود: طرح ها و فرصت های سرمایه گذاری استان را در اختیار سازمان اوقاف و امور خیریه کشور قرار می‌دهیم تا بعد از بررسی برای اجرای کار مشترک اقدام عملیاتی صورت گیرد. 

شاهرخی گفت: استان همدان استعدادها و ظرفیت های ویژه ای در زمینه کشاورزی، معادن و گردشگری برای سرمایه گذاری دارد و مشتاقانه پذیرای سرمایه گذار داخلی و خارجی است.

او با بیان اینکه وقف سنت حسنه ای در جامعه اسلامی است، تصریح کرد: وقف در استان همدان سابقه دیرینه ای دارد به طوریکه از استان های پیشگام کشور هستیم. 

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه امروز برای بازدید از موقوفات به استان همدان سفر کرد. 

حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان در جریان سفر یکروزه خود به استان همدان از موقوفه های شهرستان ملایر نیز بازدید کرد.

همچنین حسینیه ثارالله واقع در طبقه زیرین آستان امامزاده  عبدالله شهر همدان امروز در آیینی با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور افتتاح شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها