۲۷۷۰ واحد مسکونی برای محرومان البرز ساخته می شود

کرجا - ایرنا - رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان البرز و غرب تهران اعلام کرد که در آینده نزدیک ساخت ۲ هزارو۷۷۰ واحد مسکونی برای خانوارهای فاقد مسکن در این استان آغاز می شود.

محمدمهدی پورسلیمانی روز چهار شنبه در حاشیه چهارمین مرحله رزمایش احسان و همدلی در مصلای امام خمینی (ره) فردیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ، یک هزارو۳۷۰ واحد مسکونی در منطقه حسن آباد کرج، یک هزار واحد در شهرجدید هشتگرد و ۴۰۰ واحد در شهرستان فردیس در قالب طرح اقدام ملی مسکن ساخته خواهد شد.

وی بیان داشت:  برای ساخت واحدهای مسکونی شهرستان فردیس ۲۴ هزار متر مربع زمین در شهرک رضوانیه این شهرستان به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان تامین شده است.

پورسیلمانی با اشاره به اینکه تجهیز کارگاه ها در شهرک رضوانیه فردیس در حال انجام است ، گفت :  واگذاری واحدهای مسکونی از طریق  اداره کل راه و شهرسازی استان انجام خواهد شد و برای فروش این واحدها هزینه تمام شده محاسبه می شود.

رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان البرز و غرب استان تهران اظهار داشت:  هزینه زمین این واحدهای مسکونی  بعد از سه سال به صورت اقساط دریافت می شود.

پورسلیمانی افزود: واحدهای مسکونی  به افرادی که خانه ندارند تعلق می گیرد و این افراد می توانند در سایت وزارت راه وشهرسازی ثبت نام کنند.

شهرستان ۶۰۰ هزار نفری فردیس در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها