شکست صدرنشین در آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- تیم صدرنشین فولاد سیرجان در نخستین هفته از دور برگشت لیگ برتر والیبال ایران شکست خورد.

به گزارش ایرنا، نیم‌فصل دوم لیگ برتر والیبال ایران امروز (چهارشنبه) با ۶ بازی که به طور متمرکز در تهران برگزار می‌شود، آغاز شد. در مسابقات ظهر امروز ۲ تیم استان یزد حریفان خود را شکست دادند.

در خانه والیبال تهران، تیم شهداب با نتیجه سه بر یک فولاد سیرجان را شکست داد و نخستین غافلگیری هفته شانزدهم لیگ برتر را رقم زد. شهداب در ست‌های اول، سوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ به برتری رسید و فولاد فقط ست دوم را امتیاز ۲۵ بر ۱۵ به سود خود رقم زد.

فولاد سیرجان با وجود این شکست همچنان با ۱۱ برد و ۳۳ امتیاز صدرنشین لیگ است اما در صورتی که شهرداری ارومیه امروز سایپا را شکست بدهد، جای این تیم را در رتبه نخست خواهد گرفت. شهداب هم با ۱۰ برد و ۲۹ امتیاز، یک پله بالاتر رفت و در رده پنجم قرار گرفت.

در مسابقه همزمان، تیم قعرنشین آذرباتری ارومیه با نتیجه سه بر صفر مقابل خاتم اردکان شکست خورد. خاتم که در این بازی برای نخستین بار علیرضا طلوع‌کیان را به عنوان سرمربی در خدمت داشت، در سه ست پیاپی با امتیازات ۲۵ بر ۱۶، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسید.

با این نتیجه، خاتم با ۴ برد و ۱۴ امتیاز، یک پله صعود کرد و به رتبه یازدهم رسید. آذرباتری هم با وجود تغییر در کادر فنی، همچنان روی دور باخت است و با یک برد و ۴ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

علیرضا طلوع‌کیان سرمربی جدید خاتم اردکان

برنامه و نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال ایران

پیکان تهران ۳ - راه‌یاب ملل کردستان یک

هورسان رامسر ۲ - لبنیات هراز آمل ۳

شهداب یزد ۳ - فولاد سیرجان یک

آذرباتری ارومیه صفر - خاتم اردکان ۳

ساعت ۱۷، خانه والیبال، سایپا تهران - شهرداری ارومیه

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، شهرداری ورامین - شهرداری گنبد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار ورزش