فراخوان مقاله کنگره «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» منتشر شد

تهران - ایرنا - فراخوان ارسال مقاله به کنگره ملی بزرگداشت ۱۷ هزار زن شهید، جانباز و آزاده با عنوان «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» و با شعار «حماسه اسوه های ماندگار» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار وشهادت ایرنا، نشست هماهنگی کنگره ملی «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» با هدف تجلیل از ۱۷ هزار زن شهید، جانباز و آزاده روز چهارشنبه با حضور معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده و یعقوب سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی و رییس ستاد کنگره با همت بنیاد شهید و معاونت امور زنان و خانواده در مجتمع فرهنگی شهید رسول زاده برگزار شد.

در این فراخوان،‌ حوزه های مطالعاتی برای ارسال مقالات به کنگره «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» در هشت عنوان مورد نظر قرار گرفته که شامل حوزه های «فرهنگی و آموزشی»، «اجتماعی و روانشناختی»، «اقتصادی»، «سیاسی و بین المللی»، «حقوقی»، «دفاعی» و «رسانه و فضای مجازی» و «سلامت» است.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات تا دوم بهمن ماه و ارسال اصل مقالات تا هفتم اسفندماه تعیین شده و از نویسندگان سه مقاله برتر قدردانی به عمل می آید.

علاقه مندان برای ثبت نام و ارسال مقاله می توانند به پایگاه خبری شاهد به آدرس https://navideshahed.com/fa/forms/۲۰۲ مراجعه و برای دریافت اطلاعات جزئیات فراخوان اقدام کنند.

این همایش اسفند ماه و با مشارکت نهادهایی از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری»،«وزارت کشور»، «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، «ستادکل نیروهای مسلح»، «شهرداری تهران»، «سازمان بسیج هنرمندان»،  «دانشگاه الزهرا»، «جامعه الزهرا» و «دانشگاه شاهد» برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار جامعه