فقط برای سفرهای ضروری مجوز تردد بین‌استانی صادر می‌شود

تهران-ایرنا- فرماندار شهرستان پردیس گفت: مجوز تردد بین استانی تنها برای سفرهای ضروری در صورت تایید شرایط صادر می شود.

عبدالعظیم رضایی روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: تردد وسایل نقلیه خدماتی، امدادی، انتظامی و نظامی، سوخت رسان، فاسدشدنی و ناوگان عمومی باری و مسافری در جاده های برون شهری مجاز است.

وی افزود: تردد وسایل نقلیه خدماتی، امدادی، انتظامی و نظامی، سوخت رسان، فاسدشدنی و ناوگان عمومی باری و مسافری در جاده های برون شهری مجاز است.

فرماندارشهرستان پردیس ادامه داد:  افراد بیمار دارای نوبت پزشکی و احضاریه‌های قضایی نیز به فرمانداری شهرستان های محل سکونت استان مراجعه و با ارایه مدارک و مستندات و تایید در فرمانداری مجوز تردد دریافت کنند.

 رضایی افزود: سایر افراد شاغل در ادارات، موسسات و شرکت‌ها باید نماینده آنها جهت دریافت معرفی نامه تردد به فرمانداری محل سکونت مراجعه کنند.

وی با اشاره به شرایط صدورمجوز تردد بین استانی برای متقاضیان، اظهار داشت:  همه درخواست ها بررسی می شود و در صورت تایید شرایط ضرورت سفر مجوز داده خواهد شد.

به گزارش ایرنا، صبح امروز در فضای مجازی خبری از شلوغی در فرمانداری پردیس برای گرفتن مجوز تردد و مسافرت به خارج از استان تهران منتشر شد، با توجه به اینکه مجوز تردد پس از بررسی مدارک برای متقاضیان صادر می شود، مدت بررسی مدارک به طول انجامیده و خودروهای متقاضیان در بیرون از  ساختمان فرمانداری در صف انتظار ماندند.

ادامه اجرای طرح محدودیت‌های سفرها مراجعات برای گرفتن مجوز خروج در فرمانداری‌ها زیاد شده است و متقاضیان در نوبت رسیدگی هستند.

شهرستان پردیس با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها