۱۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۸
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84167721
۰ نفر

برچسب‌ها

قرار داد ساخت مدرسه ۱۵کلاسه خیر ساز در کرج منعقد شد

کرج- ایرنا- مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز البرز اعلام کرد که خیر و نیکوکار کشور حاج کاظم قلم چی بخشی از هزینه ساخت مدر۱۵ کلاسه را در ناحیه کرج را برعهده گرفت.

حسن مهرانی روز چهارشنبه به ایرنا گفت : این مدرسه با  همت حاج کاظم قلم چی وبا همکاری  اداره کل نوسازی مدارس استان در مدت یکسال ساخته می شود.

وی بیان داشت: برای ساخت این مدرسه  پنج هزارمترمربع زمین اختصاص یافته است.

مهرانی تصریح کرد: آموزش و پرورش استان البرزبه دلیل مهاجرت پذیری با کمبود فضای آموزشی مواجه است که افزایش سطح مشارکت های خیرین می تواند نقش موثری دررفع مشکلات آن داشته باشد.

 اهدای ۱۵ گوشی همراه به دانش آموزان یک مدرسه 

والدین یک دانش آموز ۱۵ دستگاه گوشی تلفن همراه به دانش آموزان دختر مدرسه  شهیدان هنداوند کرج اهدا کردند.

این اقدام نیکو کارانه  به منظور برخورداری دانش آموزان ازآموزش مجازی صورت گرفت.

این تعداد گوشی هوشمند با هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان تهیه شد و توسط مدیر مدرسه شهیدان هداوند در اختیاردانش آموزان قرارگرفت.

کسب رتبه سرودهمگانی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: دانش آموزان دبستان پسرانه استقلال این ناحیه در رشته همگانی سرود مسابقات حمایت از کالای ایرانی رتبه اول کشور را کسب کردند.

جعفرخدامرادی اظهارداشت: دانش آموزان این موفقیت را دراولین دوره میابقات تولیدات هنری حمایت از کالای ایرانی که دبیرخانه آن دراستان یزد می باشد را به خود اختصاص دادند.

وی تصریح کرد: این موفقیت حاصل تلاش معلمان هنرمند و هنردوست است که توانستند دانش آموزان را به سمت هنراصیل ایرانی - اسلامی سوق دهند.

وی استعداد، تلاش، مطالعه و تمرین دانش آموزان را برای کسب این رتبه بسیارمهم دانست.

کسب رتبه کشوری

مدیرکل آموزش و پرورش البرزگفت: براساس اعلام وزارت آموزش و پرورش ، این استان رتبه دوم کشوری ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی سال گذشته را کسب کرده است.

سالارقاسمی افزود: درشاخص های عمومی مواردی چون توسعه دولت الکترونیک، ارتقاء سلامت اداری، استقرارنظام مدیریت عملکرد و درشاخص های اختصاصی مواردی چون پوشش تحصیلی، توسعه مدارس دولتی و غیردولتی و کیفیت آموزشی مورد ارزیابی قرارگرفته است.

وی تصریح کرد: اکنون رتبه آموزش و پرورش البرزاز رتبه ۵ به ۲ کشوری ارتقاء یافته است.

وی یادآورشد: به استناد مصوبه شورای عالی اداری با توجه به نتایج کسب شده، آموزش و پرورش البرزدرسطح عالی قرارمی گیرد.

وی ادامه داد: این جایگاه حاصل تلاش ۲۳ هزارفرهنگی استان است.

استان البرز ۴۷۳ هزاردانش آموز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها