استاندار یزد: انتخابات سال آینده، تحت تاثیر هیچ موضوعی قرار نگیرد

یزد_ ایرنا - استاندار یزد گفت: اجازه ندهیم هیچ چیز، انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را تحت‌الشعاع خود قرار دهد.

به گزارش ایرنا محمدعلی طالبی روز چهارشنبه در همایش آموزشی مجریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰  افزود: ممکن است برخی از  گروه‌های  سیاسی، مجریان انتخابات  را متهم به طرفداری از گروه، یا فرد  و جریان خاصی کنند و سلامت انتخابات را زیر سوال ببرند بنابراین باید ما رسالت خود را به درستی انجام دهیم. 

وی اظهار داشت: برای مجریان انتخابات این دولت مایه افتخار است که طول هشت سال گذشته بهترین انتخابات دوران جمهوری اسلامی برگزار کرده اند که می توان به ۲ دوره  انتخابات مجلس شورای اسلامی، شورای اسلامی شهر و روستا، مجلس خبرگان رهبری و ریاست جمهوری اشاره کرد.

طالبی با بیان اینکه بی حاشیه ترین انتخابات در طول هشت سال گذشته برگزار شده است تصریح کرد: انتخابات یاد شده به نحو شایسته برگزار شد و امانتداری شایسته این دولت نسبت به رای مردم و نظر آنها این مایه افتخار است .

وی ادامه داد: در سال پایانی دولت مطمئنا توقعات و انتظارات مردم متفاوت از انتخابات دیگر است که ممکن است حساسیت انتخابات را بیشتر کند و لذا پاسخگویی این انتظارات مهم است. 

وی تصریح کرد: انتخابات ریاست جمهوری برای کشور و نظام سرنوشت ساز  و برگزاری قانونمند و سالم آن در این برهه کنونی مهم است. 

استاندار یزد با اشاره به روند کاهش کرونا در استان نقش مردم را در مهار این ویروس مهم خواند و اظهار داشت: تعداد بیماران کرونایی استان از یکهزار و ۲۰۰ به زیر ۱۸۰نفر رسید که امیدواریم این روند کاهشی ادامه داشته باشد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها