دشمن به دنبال توقف تولید در کشور است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: دشمن به دنبال توقف تولید و پایین آمدن میزان اشتغال در کشور است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز چهارشنبه در بازدید از کارخانه داروسازی بایر افلاک ازنا اظهارداشت: هر شغلی در کشور ایجاد شود تیری به سمت دشمن پرتاب شده است و رسیدن به اهداف را برای ایران تسهیل می کند.

وی ادامه‌ داد: دشمن تلاش می کند جمهوری اسلامی را ناتوان جلوه دهد تا جاییکه ثابت کند ایران نمی تواند با دانش داخلی اداره شود بنابراین باتوجه به اینکه هدف دشمن تخریب اقتصاد کشور است باید با تلاش مضاعف، بستر سازندگی اقتصادی را فراهم کنیم.

امام جمعه خرم آباد گفت: هماورد با دشمن در حوزه اقتصاد به یاری خدا و اتکا به ظرفیت داخلی منجر به پیروزی خواهد شد چراکه مجموعه های فعال کشور در خدمت استقلال مردم هستند و رشد دانشمندان مایه سرافرازی است.

کارخانه داروسازی دامی و انسانی بایر افلاک دارای زمینی به مساحت ۱۲۰ هزار مترمربع، زیر بنای ۷۵ هزار مترمربع و سالن تولیدی به مساحت ۴۰ هزار مترمربع است که با هفت خط تولید داروهای دامپزشکی و ۱۳ خط تولید داروهای انسانی بیش از ۲۰۰ قلم داروی دامی و ۵۰۰ قلم داروی انسانی تولید می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها