حسینی: نه مربی - بازیکن، همه چیز پیکان هستم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم والیبال پیکان گفت: من همه‌چیز پیکان هستم و هرکاری از عهده‌ام برآید برای این باشگاه انجام می‌دهم.

به گزارش ایرنا، امیر حسینی در تعطیلات نیم‌فصل از تیم والیبال سایپا جدا شد و به پیکان پیوست. انتقال او در شرایطی بود که علیرضا طلوع‌کیان سرمربی پیشین پیکان به خاتم اردکان رفت. پس از حضور حسینی، این موضوع مطرح شد که او همزمان با بازی، مربیگری تیم را هم برعهده خواهد داشت.

امروز حسینی و یاران جدیدش در نخستین بازی نیم‌فصل دوم با نتیجه سه بر یک راه‌یاب ملل کردستان را شکست دادند. وی پس از پایان بازی در پاسخ به این سوال که آیا مربی - بازیکن است؟ گفت: هرچیزی که فکر کنید هستم، حتی تدارکات تیم. هر کاری که از دستم برآید انجام می‌دهم.

وی درباره شرایط پیکان در نیم‌فصل دوم گفت: به خاطر اینکه رضایت‌نامه‌ام خیلی دیر صادر شد فقط چند روز توانستم با پیکان تمرین کنم ولی بقیه بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و توانستیم به نخستین برد خود برسیم. مطمئن باشید در نیم‌فصل دوم مدعی خواهیم بود.

مرتضی عهدی هم که به صورت رسمی سرمربی پیکان است درباره شرایط تیم گفت: با تغییراتی که در تیم‌ها به وجود آمده است ناهماهنگی‌هایی وجود دارد. حسینی فرصتی برای تمرین و هماهنگی نداشت اما با تجربه‌ای که دارد خود را با بازیکنان هماهنگ کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی پیکان است؟ گفت:‌ آنگونه که به من گفته‌اند سرمربی هستم.

رضا صفایی پشت خط زن جدید پیکان هم گفت: پیشنهاداتی از کشورهای عمان، قطر و ترکیه داشتم اما با مشورتی که با بزرگان انجام دادم تصمیم گرفتم با پیراهن پیکان به میدان بروم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار ورزش