سلطانی‌فر: ترامپ و پمپئو بازهم سیلی می‌خورند

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مطمئنا بعد از سیلی که آمریکایی‌ها پس از شهادت سردار سلیمانی در عین الاسد خوردند، سیلی‌های دیگری هم خواهند خورد، گفت: عاملان اصلی این جنایت بزرگ که دونالد ترامپ و مایک پمپئو بودند خوشبختانه در حال حذف شدن از صحنه سیاسی جهان هستند.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر در حاشیه میثاق نامه جامعه ورزش با "شهید سلیمانی پهلوان ماندگار"، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ایام شهادت بانوی ۲ عالم حضرت زهرا به سر می‌بریم و این ایام مصادف شده با سالگرد شهادت سردار سرتیپ حاج قاسم سلیمانی که جنس این شهید جنس ویژه‌ای است. بین ملت‌های مختلف کسانی هستند که وجودشان موجب امنیتی روانی است. یک کشور به این سرداران افتخار می‌کند و سردار سلیمانی هم حضورش باعث امنیت خاطر برای ملت ایران بود. دشمن می‌خواست با گرفتن ایشان، امنیت را بگیرد اما مردم به تلافی این قطع شدن دست، پای دشمن را از منطقه قطع خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: شهادت سردار سلیمانی یک تحول بزرگی در جامعه ایجاد کرد. در تشییع بزرگی که برای ایشان در عراق و ایران برگزار شد، شاهد حضور ده‌ها میلیون نفر بودیم. این نشان می‌دهد که چقدر ملت به حضور سرداران خود افتخار می‌کند. این‌ سرداران تاریخ پرافتخار دفاع مقدس را رقم زنند و طلایی‌ترین دوران سیاسی معاصر ایران را به نگارش درآوردند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: این نسل به وجود این قهرمانان و سرداران افتخار می‌کند و نسل‌های بعدی هم با توجه به شرایط حساس تاریخی افتخار خواهند کرد. مطمئنا بعد از سیلی که آمریکایی‌ها پس از شهادت سردار سلیمانی در عین الاسد خوردند، سیلی‌های دیگری هم خواهند خورد. عاملان اصلی این جنایت بزرگ که ترامپ و پمپئو بودند خوشبختانه در حال حذف شدن از صحنه سیاسی جهان هستند. ان‌شالله سیلی‌های دیگری هم می‌خورند. هیچ‌کس فکر نمی‌کرد در معادله انتخابات آمریکا، ترامپی که رجزخوانی می‌کرد در برابر سرداران ما این‌طور مفتضحانه میدان را ترک کند.  

این مراسم همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی با همکاری وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران در فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.

همچنین در این مراسم از میثاق نامه جامعه ورزش با عنوان «شهید سلیمانی پهلوان ماندگار» رونمایی و از خانواده شهید شاخص ورزش شهید «وحید زمانی‌نیا» تقدیر شد.

همچنین از علی داوودی و پوپک بسطامی که مدال‌های خود را در رشته وزنه‌برداری را به سردار شهید سلیمانی اهدا کرده بودند نیز با اهدا لوح تقدیر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

سرخط اخبار ورزش