استاندار تهران: مراکز صدور مجوز تردد بین استانی افزایش می‌یابد

تهران- ایرنا- استاندار تهران با اشاره به تمیم‌های گرفته شده جهت جلوگیری از تجمع شهروندان برای تردد بین استانی از واگذاری اختیار به فرمانداران استان و افزایش مراکز صدور این مجوزهادر شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایرنا از استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه در جلسه طرح شهید سلیمانی در مورد برخی تجمعات برای دریافت مجوز تردد استانی اظهار داشت: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا محدودیت هایی از جمله منع تردد شبانه و منع تردد بین استانی اعمال شده تا با کاهش میزان تردد شرایط برای مدیریت بیماری کرونا فراهم شود.
 
وی افزود: درخواست شهروندان در موارد ضروری برای تردد بین استانی سبب تجمع در مقابل فرمانداری تهران شده بود که فاصله گذاری اجتماعی را کاهش می داد به منظور مدیریت این روند، اختیار به فرمانداران استان واگذار شده، ضمن اینکه چند محل در شهر تهران نیز برای این امر اختصاص یافته تا رعایت فاصله گذاری اجتماعی محقق شود.
 
استاندار تهران تاکید کرد: کاهش میزان بستری و فوتی های کرونایی در نتیجه محدودیت های اعمال شده و تعامل شهروندان حاصل شده از اینرو باید این روند استمرار پیدا کند تا دستاوردهای موجود حفظ شود.

به گزارش ایرنا، طی روزهای گذشته افزایش مراجعه و تجمع متقاضیان در محوطه فرمانداری تهران اعتراض هایی را به دنبال داشته است.

پیش از این یگانه دستگاه متولی صدور مجوز خروج از استان تهران، فرمانداری تهران بود که این موضوع موجب ازدحام جمعیت در مقابل این نهاد شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها