۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به بوشهر اختصاص یافت

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: بتازگی ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به این استان اختصاص یافت که پس از ابلاغ از سوی بانک‎های عامل توزیع می‏‌شود.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در کارگروه تخصصی اشتغال استان بوشهر  افزود: افزون براین در حوزه تولید نیز این استان در سال جاری ۳۰۹ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان تسهیلات اعتباری دارد که تاکنون ۸۱ میلیارد تومان آن جذب شده‌است. 

وی بیان کرد: برای موفقیت در بخش اقتصای باید در حوزه تولید و اشتغال دستگاه‏‌ها و بویژه بانک‎ها کمک کنند تا کار بخوبی پیش برود.

گراوند ادامه داد: در ارتباط با تسهیلات کرونایی نیز انتظار می‎رود موانع فراروی این بخش از سوی دستگاه‏‎های اجرایی و بانک‌ها سرعت بخشی تا آسیب‌‏های وارده به کسب و کارها جبران شود.

وی عنوان کرد: افزایش تولید بویژه در بخش کشاورزی منجر به تقویت امنیت ملی می‎شود و در این ارتباط باید زمینه برای شکوفایی همه ظرفیت تولید استان فراهم شود.

گراوند ادامه داد: در حوزه رونق تولید نیز باید گزارش عملکردها به صورت هفتگی ارائه شود تا میزان کارایی نشست‏‌ها بخوبی مشخص شود.

وی ادامه داد: در عرصه طرح‌های شیلاتی و گلخانه‌ای سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر اقدام‎های ارزنده‎ای داشته که باید این رویه همچنان تداوم یابد.

گراوند اظهار داشت: با توجه به اینکه ماه‌‏های پایانی سال است بانک‎ها باید بیش از پیش برای پرداخت تسهیلات اهتمام جدی داشته باشند و دستگاه‌های مجوز دهنده نیز فرایند کارها را سرعت دهند.

وی یادآور شد: در نشست هفته آینده نیز سه بانک برتر استان بوشهر در زمینه پرداخت تسهیلات حوزه تولید مورد تجلیل قرار می‏‌گیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها