پیکان نیم‌فصل دوم لیگ والیبال را با برد آغاز کرد

تهران- ایرنا- نیم‌فصل دوم لیگ برتر والیبال ایران با پیروزی تیم پیکان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، نیم‌فصل دوم لیگ برتر والیبال ایران امروز (چهارشنبه) آغاز شد و در نخستین مسابقات صبح تیم‌های پیکان و هراز حریفان خود را شکست دادند.

در خانه والیبال تهران، پیکان که با شرایط متفاوتی پا به نیم‌فصل دوم گذاشته است با نتیجه سه بر یک راه‌یاب ملل کردستان را شکست داد. ست‌های اول، سوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۱۵ به سود پیکان رقم خورد و این تیم فقط ست دوم را با امتیاز ۲۶ بر ۲۴ واگذار کرد.

پیکان که فصل را با «محمد ترکاشوند» به عنوان سرمربی آغاز کرده بود، در میانه راه سکان هدایت خود را به «علیرضا طلوع‌کیان» داد اما او هم در نیم‌فصل به خاتم رفت. «امیر حسینی» که سال‌ها سابقه بازی در پیکان را داشت در نیم‌فصل از سایپا جدا شد و دوباره پیراهن پیکان را بر تن کرد تا همزمان با بازی کردن، مربی تیم هم باشد. البته «مرتضی عهدی» به عنوان سرمربی تیم معرفی شده ولی به نظر می‌رسد که حسینی نقش اول فنی را در تیم بازی می‌کند.

حسینی و یارانش با این نتیجه، با ۵ پیروزی و ۱۴ امتیاز، ۲ پله در جدول صعود کردند و در رده نهم قرار گرفتند. راه‌یاب هم با ۲ برد و ۷ امتیاز همچنان سیزدهم است.

در مسابقه همزمان، تیم‌های مازندرانی لیگ برتر در سالن فدراسیون به مصاف هم رفتند. هراز آمل در این بازی سه بر ۲ هورسان رامسر را شکست داد. شاگردان «بهروز عطایی» در ست‌های اول، سوم و پنجم با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۱ به پیروزی رسیدند و ست‌های دوم و چهارم را با امتیازات ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ را به حریف واگذار کردند.

هراز با این نتیجه و کسب ۱۱ برد و ۳۱ امتیاز جایگاه خود در رده چهارم جدول را تثبیت کرد. هورسان هم با ۵ برد و ۱۷ امتیاز در مکان هشتم باقی ماند.

برنامه و نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال ایران

پیکان تهران ۳ - راه‌یاب ملل کردستان یک

هورسان رامسر ۲ - لبنیات هراز آمل ۳

ساعت ۱۴، خانه والیبال، شهداب یزد - فولاد سیرجان

ساعت ۱۴، سالن فدراسیون، آذرباتری ارومیه - خاتم اردکان

ساعت ۱۷، خانه والیبال، سایپا تهران - شهرداری ارومیه

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، شهرداری ورامین - شهرداری گنبد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش