استاندار تهران: بازنگری طرح‌های هادی روستایی تسریع شود

تهران-ایرنا-استاندار تهران با اشاره به لزوم تعامل مسئولان جهاد کشاورزی و امور اراضی برای حل مشکلات شهرستان‌ها بر تسریع در بازنگری طرح‌های هادی روستایی تاکید کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از استانداری تهران، انوشیروان محسنی‌بندپی در جلسه با فرمانداران با اشاره به لزوم تعامل مسئولان برای حل مشکلات شهرستان‌ها اظهارداشت: موضوعات مطرح شده توسط فرمانداران در ارتباط با دستگاه‌های جهاد کشاورزی، امور اراضی، محیط‌زیست و بنیاد مسکن در قالب ۲۵ مورد پیگیری می‌شود.

وی گفت: بنیاد مسکن بازنگری در طرح‌های هادی روستایی را تسریع بخشد و مسئولان جهاد کشاورزی و امور اراضی مشکلات مطرح شده را با نگاه و رویکرد تعاملی و در جهت حل مشکلات پیگیری کنند.

محسنی‌بندپی در مورد مشکلات ایجاد شهرک پوشاک تاکید کرد: حل این مشکلات به صورت مستمر پیگیری شده و باید با تعامل به سرانجام مطلوبی برسد، در این زمینه امور اراضی فعال‌تر عمل کند.

ارائه تسهیلات متناسب با شرایط کرونایی برای جبران خسارت تالارداران

استاندار تهران همچنین در جلسه طرح شهید سلیمانی، با اشاره به تمهیدات لازم برای جبران خسارت تالارداران از اعطای تسهیلات متناسب با شرایط کرونایی به آنها خبر داد.

وی گفت: خوشبختانه در اجرای طرح محدودیت های کرونایی اصناف همکاری داشتند که از آنها تقدیر و تشکر می کنیم.
 
وی با اشاره به خسارت وارد شده به تالارداران افزود: تالارداران در شرایط کرونایی به واسطه محدودیت های اعمال شده دچار خسارت جدی شدند که تمهیدات لازم برای حمایت از آنها در نظر گرفته شده و در این زمینه تسهیلات متناسب به آنها اعطا می شود.
 
استاندار تهران همچنین خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است و هرگونه عادی سازی شرایط خطرناک است و نباید با سهل انگاری دچار مشکل شویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها