۱۰ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۰
کد خبرنگار: 3146
کد خبر: 84167466
۰ نفر

برچسب‌ها

شبکه برق ۱۶روستای خنداب استان مرکزی بهینه سازی شد

اراک _ ایرنا _ مدیرتوزیع برق شهرستان خنداب از بهینه سازی شبکه برق ۱۶ روستای این شهرستان در ۹ ماه امسال  خبر داد و گفت: تعمیرات شبکه فشار متوسط و ضعیف به طول ۳۱کیلومتر، تعمیر ۸۵ دستگاه پست و تابلو، اصلاح ۸۵۰ دستگاه پایه چراغ روشنایی معابر از جمله اقدامات انجام شده در این خصوص است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شرکت توزیع برق استان مرکزی «حسین نوروزی» افزود: حدود ۳۱کیلومتر شبکه برق فشار ضعیف در این روستاها با جابجایی  ۲۱۹ اصله تیر با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال بهنیه سازی شده است.
وی بیان کرد:  جمع‌آوری انشعاب‌های غیرمجاز برق در دستور کار جدی قرار دارد و از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۵مورد انشعاب غیرمجاز در خنداب  شناسایی و جمع‌آوری شد که منجر به احیای انرژی و وصول بهای شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان خنداب ادامه داد: اصلاح و تست بیش از پنج هزار و ۸۰۰ کنتور برق، تعویض ۵۴ دستگاه کنتور،   و نصب ۲۲ دستگاه کنتور هوشمند از دیگر اقدامات انجام شده در این شهرستان است.

نوروزی، اظهار داشت: برگزاری عملیات تمرینی تعمیرات شبکه فشار متوسط در راستای مقاوم سازی شبکه در اراضی حسین آباد و نیز تمرین اصلاح ولتاژ مشترکان با تبدیل شبکه سیمی فرسوده به کابل خودنگهدار در روستای گوشه سفلی، نصب ۳۰سری سرخط حفاظتی برای شبکه های فرعی در راستای کاهش خاموشی‌های مشترکین و پایداری شبکه بخش دیگری از  فعالیت های صورت گرفته است.
شهرستان اراک خنداب از شهرستان های ۱۲ گانه استان مرکزی است که از سال ۸۶ از بخش به شهرستان ارتقا یافته است.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها