وضعیت ۱۵۲ هزار نفر در منطقه ۱۵ تهران از نظر کرونا بررسی شد

تهران-ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر تهران بزرگ گفت: وضعیت ۱۵۲ هزار نفر در طرح رزمایش سلامت شهید سلیمانی با عنوان« کنترل همه گیری کرونا» در منطقه ۱۵ تهران مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، سرهنگ دوم پاسدار جمال مغروری روز چهارشنبه در رزمایش طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: در این طرح که ۲هزار بسیجی به خانه های محله های مردم منطقه ۱۵ مراجعه کردند، چهار هزار و۵۳۰ مورد مشکوک به کرونا شناسایی شد.

وی افزود: افراد مشکوک به کرونا به مراکز سلامت و خانه های بهداشت ارجاع داده شدند و وضعیت درمان آنها پیگیری شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر تهران بزرگ با بیان اینکه منطقه ۱۵ تهران جزو مناطق آلوده به کرونا بود، گفت: اکنون با اجرای این طرح و به گفته مسئولان مراکز بهداشتی و درمانی، این منطقه وضعیت بهتری دارد.

وی بیان داشت: این طرح که از ۴۰ روز گذشته شروع شده است با همکاری و حضور پرشور خواهران و برادران بسیجی و با تفکر و بصیرت بسیجی به صورت داوطلبانه هنوز نیز در حال اجراست.

مغروری با تاکید بر اینکه باید قدردان مدافعان سلامت باشیم گفت: شهدا راه را نشان دادند و حاج قاسم سلیمانی آن را تثبیت کرد و مدافعان سلامت نیز در مسیر دفاع از جان مردم در مقابل بیماری کرونا خدمات ارزنده ای ارائه، و حتی جانشان را نثار کردند.

وی ابراز امیدواری کرد: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، در آینده نزدیک شاهد کاهش بیشتر شمار مبتلایان و مرگ و میر  ناشی از بیماری کرونا باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها