سایت بین‌المللی «ژنرال سلیمانی‌» راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا- همزمان با نزدیک شدن به اولین سالروز شهادت سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سایت «ژنرال سلیمانی» با بیش از ۹ هزار عنوان مطلب ، عکس، تصویر و... راه اندازی شد.

سامانه بین‌المللی «ژنرال سلیمانی» علاوه بر فارسی به زبان‌های مختلفی همچون انگلیسی، عربی، اسپانیایی، چینی، فرانسه، اردو و ... در دسترس علاقمندان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و مفهوم مقاومت است . 

مطالب منتشر شده ضمن حفظ کیفیت تولید و محتوای  غنی، در قالب مقاله، یادداشت، پوستر، اینفوگرافی، عکس، ویدئو، کاریکاتور دسته بندی  و عرضه شده اند.  

بزرگراه محور مقاومت و نقش موثر شهید­ سلیمانی در تسریع ساخت این کریدور، درس فراموش نشدنی فرمانده عملیات موصل به سران عرب، وای به آن روزی که بخواهیم لباس نظامی به تن کنیم، نگامی که وزیر خارجه یک ابرقدرت به نطق واداشته می شود، حلقه اصلی تغییر معادلات جهانی در جنگ سوریه، فرمانده فرانظامی، میراثی که سردار سلیمانی برای همپیمانان ایران برجاگذاشت و ... از جمله عناوین مقالات منتشر شده در این سایت است. 

سایت ژنرال سلیمانی با تجمیع مطالب موثر پیرامون این شهید مرجع مفیدی برای کشف ایده توسط نویسندگان، پژوهشگران و هنرمندان است. 

به زودی بخش‌های آثار نمایشی، فیلم‌های تولیدی و .... به این سایت اضافه خواهد شد. 

سایت ژنرال سلیمانی را می‌توانید از نشانی https://www.generalsoleimani.com/fa/ دنبال کنید. نویسندگان  و پژوهشگران ، هنرمندان و علاقمندان این سرباز مردم  در سراسر دنیا می‌توانند آثار خود را به زبان‌های مختلف از طریق پست الکترونیکی info@generalsoleimani.com برای انتشار در سایت ژنرال سلیمانی ارسال کنند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار فرهنگ