یک واحد آموزشی روستای در دارخوین شادگان بهره‌برداری شد

آبادان - ایرنا - یک واحد آموزشی سه کلاسه با نام سردار قاسم سلیمانی که با همت پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان احداث شده روز چهارشنبه در روستای آلبوبالدی دارخوین از توابع شهرستان شادگان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در حاشیه تحویل این مدرسه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: این شرکت در قالب مسوولیت‌های اجتماعی مدرسه سه کلاسه را با زیربنای حدود ۱۲۰ مترمربع و با هزینه ۲میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال احداث کرده است.

جهانگیر پورهنگ افزود: این شرکت در کنار مسوولیت تولیدی و عملیاتی نفت و گاز در منطقه غرب کارون به سازندگی و ساخت مکان‌های فرهنگی نیز توجه خاصی دارد و ساخت و تعمیر مدارس در دیگر روستاهای واقع در حوزه این شرکت را در دستور کار دارد.

وی ادامه داد: احداث این مدرسه در روستای کم برخوردار آلبوبالدی هدیه از طرف شرکت نفت و گاز اروندان به مردم منطقه است.

پورهنگ گفت: با توجه به شرایط حاکم کرونایی سختی کار دوچندان شده و هم باید تمام پروتکل‌ها را رعایت کنیم و هم تولید را انجام دهیم؛ خیلی خوشحالیم در کنار همه این مشکلات توانستیم چنین کاری را انجام دهیم.

فرمانده لشکر عملیاتی هفت ولیعصر(عج) خوزستان نیز در این آیین گفت: بسیج و سپاه همیشه در کنار مردم بوده و هستند؛با توجه به اهمیت آموزش و پرورش، احداث چنین اماکن فرهنگی به ویژه مدارس می‌تواند کمک شایانی در راستای فرهنگ‌سازی داشته باشد.

سردار پاسدار حسن حسین‌نژاد افزود: همکاران ما در بسیج سازندگی شرکت نفت وگاز اروندان تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی به مردم داشته‌اند و در شرایط کرونایی ضمن توزیع بسته‌های معیشتی مرمت و تعمیر خانه‌های روستایی و احداث مدرسه را انجام داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها