۴۷۲ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در خمین مدارک خود را تکمیل کردند

خمین - ایرنا - سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خمین گفت: ۴۷۲ نفر از متقاضیان واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان مدارک خود را تکمیل کردند که مراحل ساخت مسکن برای آنان به تدریج در دستور کار قرار می‌گیرد.

«فرزاد لشکری» عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یکهزار و ۴۱۴ متقاضی در این شهرستان در سه مرحله طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که ۸۲۸ نفر واجد شرایط بودند.
وی با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن  به عنوان یک طرح تقاضا محور برای دهکهای چهار تا هفت از سوی دولت تدبیر و امید اجرایی شده است، اظهار داشت: در خمین ۲ قطعه زمین برای ساخت واحدهای این طرح در نظر گرفته شده است.
سرپرست بناید مسکن انقلاب اسلامی خمین اضافه کرد: یک قطعه زمین در منطقه بعثت با ظرفیت ساخت ۱۵۰ واحد و یک قطعه زمین در بلوار صدوقی با ظرفیت ۵۰ واحد برای این شهرستان در نظر گرفته شده است.
لشکری گفت: در مرحله اول ساخت ۵۰ واحد در دستور کار بنیاد مسکن قرار دارد و پس از صدور جواز تاسیس و برگزاری مناقصه قرعه کشی این واحدها انجام می شود.
وی افزود: کمیسیون ماده پنج برای ساخت ۱۵۰ واحد برگزار شده و پس از ارائه نقشه، پیش بینی می‌شود در پایان فصل سرما و بارندگی ساخت این واحدها به شکل انبوه‌سازی آغاز شود.
شهرستان خمین در جنوب استان مرکزی واقع شده و دارای ۱۰۵ هزار نفر جمعیت است و بیش از ۷۰ هزار نفر از  جمعیت این شهرستان ساکن نقاط شهری هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها