فرماندار سردشت: حماسه ۹ دی سرمایه‌ای عظیم برای نسل جوان کشور است

مهاباد- ایرنا- فرماندار سردشت حماسه ۹ دی را یکی از ارکان تحکیم کننده پایه‌های نظام دانست و گفت: این حماسه بزرگ، سرمایه‌ای عظیم برای نسل جوان کشور است که باید بخوبی برای آنها تبیین شود.

اقصی نخشی پور عصر روز سه شنبه در آیین گرامیداشت حماسه ۹ دی که با حضور مسوولان و اقشار مختلف مردم در فضای باز مجموعه ورزشی میلاد سردشت برگزار شد اظهار داشت: حماسه نهم دی سال ۸۸ که با درایت رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم شکل گرفت برگ زرینی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است که همیشه در اذهان ملت ایران باقی خواهد ماند.

وی اضافه کرد: دشمنان به خاطر اینکه منافع خود را در کشورمان از دست داده‌اند از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون تمام تلاش خود را برای مقابله و براندازی نظام ایران اسلمی ابه کار بسته‌اند اما همواره اتحاد و پایبندی مردم به ارزش‌های اسلام و انقلاب مانع تحقق اهداف شوم و پوچ دشمنان شده است.

فرماندار سردشت افزود: ۹ دی نیز که توسط همین دشمنان برای براندازی نظام اسلامی برنامه ریزی شده بود به عنوان یک روز خاص و مهم که بصیرت و همراهی مردم با ولایت را به دشمنان داخلی و خارجی نشان داد موجب شد تا پایه های وحدت مردم و ولایت فقیه بیش از پیش تقویت شود.

وی تاکید کرد: ملت غیور ایران اسلامی هیچگاه و در هیچ برهه‌ای از زمان در برابر دسیسه های بیگانگان سکوت نکرده اند و همواره بر ضد ظلم و جور حاکمان ستمگر برخاسته‌اند به طوریکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد هجمه‌های گوناگون دشمنان نظام و ملت ایران اسلامی بوده‌ایم که با وحدت و انسجام همیشگی ملت ایران اسلامی و هدایت های رهبری نقشه‌های آنها خنثی شده است.

در ادامه این مراسم از سوی ستاد ملی بزرگداشت مراسمات ملی مذهبی سردشت بیانیه ای در ۹ بند با تاکید بر اتحاد و انسجام مردم این شهرستان و پشتیبانی همیشگی از نظام و ولایت فقیه در مقابله با دسیسه های شوم دشمنان قرائت شد.

به گزارش ایرنا، خلق حماسه ۹ دی‌ماه ملت قهرمان ایران در سال ۱۳۸۸ در لبیک به ‌فرمان مقام معظم رهبری در تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب شکل گرفت.

حماسه ۹ دی در سال ۱۳۸۸ با حضور مردم و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی برگزار شد و در تقویم انقلاب اسلامی به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها