نکونام: سه امتیاز بازی با نساجی برای ما حیاتی است

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: سه امتیاز بازی با تیم نساجی برای ما حیاتی بوده تا شرایط خود را در جدول رده‌بندی لیگ بهبود بخشیم.

به گزارش ایرنا جواد نکونام سه‌شنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار برابر نساجی در اهواز بیان کرد: می‌دانیم بازی سختی برابر نساجی داریم به همین دلیل تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و خوشبختانه غایبان تیم، به جمع ما اضافه شدند.

وی با بیان اینکه تیم نساجی را به خوبی غربال کردیم و شناخت کاملی از این تیم داریم افزود: با توجه به اینکه در این تیم کار کردم بسیاری از بازیکنان آنها را می‌شناسم. امیدواریم برنامه‌های ما در برابر نساجی عملی شود و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی فولاد گفت: هدف و برنامه ما در این بازی مشخص است و امیدوارم بازیکنان، برنامه‌های کادر فنی را به خوبی در زمین پیاده کرده تا به نتیجه مطلوب برسیم.

وی در مورد شرایط ایوب والی بیان کرد: ایوب کاپیتان و بزرگ تیم ما است و حتی در چند بازی گذشته از او خواستم کنار ما باشد و به تیم روحیه دهد. این بازیکن اکنون شرایط خوبی داشته و از این دیدار کنار ما خواهد بود. امیدوارم هر چه زودتر به شرایط ایده آل برسد.

نکونام ادامه داد: نخستین بازی لیگ امسال است که همه بازیکنانمان را برای یک دیدار در اختیار داریم و امیدواریم بتوانیم با یک بازی خوب پیروز میدان شویم.

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و نساجی مازندران از ساعت ۱۶:۴۵ روز چهارشنبه ۱۰ دی در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها