۵۰‌ پروژه سیستان و بلوچستان امسال ۱۰۰ درصد تخصیص اعتبار شدند

زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان گفت: ۵۰‌ پروژه این استان امسال به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص اعتبار شده اما متاسفانه برخی از این پروژه‌ها که اعتبارات کامل دریافت کردند از سوی متولیان اجرا نمی‌شود.

مهرداد عرب روز سه‌شنبه  در حاشیه بازدید از پروژه‌های مختلف عمرانی تفتان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته اظهارداشت: در حوزه پیگیری و تخصیص اعتبارات با اولویت راه، آب و آبرسانی گام برمی‌داریم که در  این زمینه نظام و دولت توجه ویژه‌ای به سیستان و بلوچستان دارد.

وی افزود: تمام تلاش ما برای تخصیص ۱۰۰درصد اعتبار پروژه‌هاست و امسال برای نخستین بار در سال‌های گذشته اعتبارات در ماه‌های اول سال در برخی از طرح‌ها به صورت کامل تخصیص پیدا کرده است.

منصور بیجار معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این بازدیدها ضمن تاکید بر حضور مجدد در منطقه، قول مساعد برای پیگیری تخصیص اعتبارات و تصویب مصوباتی در راستای حل مشکلات منطقه در نشست‌های استانداری را داد.

فریبا برنایی بجد فرماندار و رییس شورای برنامه‌ریزی تفتان نیز در حاشیه حضور و بازدیدها، با ارائه مشکلات و درخواست‌ها خدمت به مردم را در اولویت کار عنوان و خواستار رفع کمبودها و مشکلات این منطقه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها