رییس فدراسیون وزنه برداری کشور از اردوی تیم ملی در زاهدان بازدید کرد

زاهدان- ایرنا- رییس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی امروز سه شنبه از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بانوان در زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان بازدید کرد.

به گزارش ایرنا رییس هیات وزنه برداری سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: علی مرادی در سفر یک روز به سیستان و بلوچستان همچنین از خانه وزنه برداری استان و سایر زیرساخت‌های ورزشی وزنه برداری زاهدان بازدید کرد.

محمد اسحاق ناروئی افزود: رییس فدراسیون وزنه برداری در سفر به سیستان و بلوچستان بر همکاری و مشارکت بهبود زیرساخت‌های ورزشی و کمک به شکوفایی استعدادهای ورزشی این استان تاکید کرد.
وی خاطرنشان کرد: هم‌اینک افزون‌بر ۲۵۰ ورزشکار سیستان و بلوچستان به صورت سازمان یافته در رشته وزنه برداری فعالیت دارند.

رییس فدراسیون وزنه برداری کشور در جمع ملی پوشان تیم ملی وزنه‌برداری بانوان در زاهدان اظهارداشت: برای نخستین بار اردو تیم ملی وزنه‌برداری بانوان کشور به همت اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و استقبال مردم خونگرم این منطقه در حال برگزاری است.
علی مرادی با اشاره به اینکه گزارش عملکرد هیات وزنه‌برداری سیستان و بلوچستان با حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان مطلوب و رو به رشد بوده افزود:فدراسیون تلاش خواهد کرد با برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی مربیگری و داوری سطح دانش مربیان و ورزشکاران این رشته را در استان ارتقا دهد.

وی با اشاره به اینکه فدارسیون وزنه‌برداری از طرح استعدادیابی برای کشف استعدادها در ۲ بخش آقایان و بانوان حمایت خواهد کرد گفت: حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان از رشته وزنه برداری قابل تحسین است.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در این نشست اظهارداشت: فدراسیون وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران از برگزاری اردوی تیم ملی بانوان وزنه‌برداری به میزبانی زاهدان رضایت دارد.

ادهم کرد با اشاره به اینکه با حمایت‌های فدراسیون وزنه‌برداری کشور، سالن‌های وزنه‌برداری شهرستان‌های سیستان و بلوچستان تجهیز خواهند شد بیان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی مربیگری و داوری وزنه‌برداری برای ارتقای دانش‌افزایی مربیان و داوران به صورت رایگان با حمایت‌های فدراسیون انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه حمایت از ورزشکاران مستعد و نخبه وزنه‌بردار شهرستان‌ها در ۲ بخش آقایان و بانوان در طرحهای استعدادیابی بوده اظهارداشت: برگزاری مسابقات و اردوهای تیم ملی وزنه‌برداری در سیستان و بلوچستان کمک بزرگی به توسعه این رشته در استان خواهد کرد.

به گزارش ایرنا افزون بر ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیأت استانی و ۵۰۰ هیأت شهرستانی هم اینک در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها