حماسه عظیم ۹ دی روز ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در بیانیه ای اعلام کرد: حماسه عظیم ۹ دی سال ۸۸ روز ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی افزود: روز ۹ دی سال ۸۸ روز تجلی اراده و قدرت الهی در ملتی است که با الهام از فرهنگ عظیم عاشورا و با تبعیت از حکیم فرزانه انقلاب ولی امر مسلمین درس به یاد ماندنی به فریب خوردگان و عافیت طلبان و ضد انقلاب داخلی داد.

وی در بخش دیگری از این بیانیه گفت: ۹ دی روز برائت ملت از منافقان جدید و قدیم و روز ولایتمداری، بصیرت، حق‌طلبی و تقابل جبهه حق بر هیمنه جبهه باطل بود.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی ادامه داد: این روز تاریخی غلبه نهایی بصیرت و هوشمندی ملت ولایتمدار ایران بر هشت ماه فتنه‌گری، آشوب‌طلبی و هنجارشکنی ضد انقلاب و برخی عناصر ورشکسته سیاسی داخلی شد. یادآوری و پاسداشت این روز می تواند آیینه عبرتی باشد برای فتنه‌گران که دست از توطئه بردارند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در بخش دیگری از بیانیه افزود: گرامیداشت این روز تاریخی می‌تواند کشور را از گزند توطئه‌ها و تهدیدات شیطانی دشمنان انقلاب اسلامی مصون دارد.
حجت الاسلام والمسلمین ادیانی گفت: حماسه ماندگار ۹ دی نماد غیرت دینی و ملی ملتی است که درس آزادگی و آزادیخواهی را از سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان آموخته اند.
وی ادامه داد: برای ملت شریف و بصیر ایران اسلامی به وضوح روشن است که استکبار و نظام سلطه  دست از براندازی نظام بر نداشته و به روش های گوناگون سعی در رخنه  و نفوذ در ارکان نظام را دارند بر همه مسئولان لازم است با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و خیل عظیم جوانان مومن و انقلابی تلاش مضاعف را جهت بر طرف کردن مشکلات اقتصادی کرده و به دشمن اعتماد نکرده و از گذشته مذاکره درس عبرت بگیرند و به جای حاشیه‌سازی و اعتماد مجدد به غرب، تمام توان خود را برای رفع مشکلات  اقتصادی کشور معطوف کنند.
براساس این گزارش، سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن گرامیداشت یوم الله ۹ دی و برائت از فتنه‌گران، وفاداری و بیعت خود را  با سکاندار حکیم و فرزانه انقلاب اعلام می‌دارد. ما ندای بصیرت و پایبندی به ولایت را همچون گذشته ادامه خواهیم داد تا اینکه به فرمایش امام راحل عظیم الشأن پرچم انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی امام عصر(عج) تحویل دهیم.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار جامعه