کشف بیش از ۲ میلیون عدد کالای بهداشتی احتکاری در کشور

تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۲ میلیون عدد کالای بهداشتی به همراه بیش از ۲۱ هزار لیتر ضدعفونی کننده و دستگیری ۸۲ محتکر طی هفته گذشته در کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی روز سه شنبه در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به همه گیری ویروس کرونا، سرکشی از اصناف و کنترل انبارها و اجرای طرح تشدید مقابله و مبارزه با احتکار و قاچاق اقلام بهداشتی و پزشکی مورد نیاز مردم همچنان به صورت روزانه در سطح کشور در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار دارد.

وی افزود: طی هفته گذشته کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی ۷۰ انبار و مرکز پخش متخلف کالاهای بهداشتی و پزشکی را شناسایی و در بازدید از این مراکز بیش از ۲ میلیون عدد انواع ماسک و دستکش به همراه بیش از ۲۱ هزار لیتر انواع ضد عفونی کننده و مواد شوینده و بیش از ۸ تن پودر لباسشویی کشف و مراکز مذکور را پلمب کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: در این رابطه ۲۵ خودرو توقیف و ۸۲ متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده، کالاهای مکشوفه تحویل دانشگاه های علوم پزشکی استان های محل کشف، و متهمان نیز تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار مقیمی ضمن تقدیر و تشکر از مردم و اصناف در همکاری خوب با پلیس، از هموطنان خواست در صورت مشاهده تخلفات (قاچاق کالا و احتکار) موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار جامعه