امام جمعه پردیس: ولایتمدار باشیم تا به انقلاب ما آسیب نرسد

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: با ولایتمداری از آرمان‌های نظام دفاع کنیم تا از سوی دشمنان بدخواه آسیبی به انقلاب ما وارد نشود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی روزسه شنبه در حاشیه برگزاری کاروان خودرویی بصیرت ومیثاق به خبرنگاران گفت: نهم دی ماه سالروز پر افتخار به نمایش گذاشتن اقتدار ملت ایران و ذلت و خواری دشمنان ما است.

وی با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک سالروز یوم الله ۹ دی، اظهار داشت: کاروان بصیرت و میثاق به منظور رعایت دستور العمل های بهداشتی بر اساس ضوابط ستاد مقابله با کرونا به شکل خودرویی در شهرهای بومهن، پردیس و فازهای مسکن مهر پردیس برگزار شد.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: شعار «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا»  امروز با وجود دشمنانی که با خیال باطل برای نابودی ما نقشه کشیده بودند تجلی پیدا کرده و همه ما باید مراقب فتنه های دشمنان باشیم.

حسینی با بیان اینکه مردم ولایتمدار ما  طی ۴۲ سال گذشته پای نظام ایستادند، اظهار داشت: مردم فهیم ما گوش به فرمان مقام رهبری و ولایت بودند و بصیرت و اقتدار خود را با حضوری پر شور در نهم دی ماه به نمایش گذاشتند.

وی افزود:  پیروی از منویات مقام معظم ما را از سقوط در فتنه ها نجات می‌دهد و نقشه‌های بدخواهان نظام را  نقش بر آب می‌کند.

به گزارش ایرنا کاروان خودرویی بصیرت و میثاق عصر روز سه شنبه با حضور مردم  و مسئولین ولایتمدار در پارکینگ نورالشهدای پردیس همراه با سخنرانی و نوحه خوانی برگزار شد.

بیش از ۴۰ خودرو در این کاروان حضور داشتند و  بر روی تمامی آنها پرچم زیبای جمهوری اسلامی نصب شده بود و حرکت این کاروان در سطح شهرهای بومهن و پردیس بیش از ۳ ساعت به طول انجامید.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قراردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها