مستند پرتره‌ ابومهدی دیدنی شد

تهران- ایرنا- مستند پرتره «بوسه‌ای از ابومهدی» به کارگردانی وحید فراهانی آماده نمایش شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، مستند پرتره بوسه‌ای از ابومهدی به کارگردانی وحید فراهانی و تهیه کنندگی مهدی مطهر آماده نمایش شد.

تولید مستند پرتره بوسه‌ای از ابومهدی با در اختیار قرار گرفتن تصاویر دیده نشده از ابومهدی المهندس، به پایان رسید و در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی آماده نمایش شده است.

مستند سلفی با ابومهدی به جریان حضور ابومهدی المهندس فرمانده میدانی حشدالشعبی عراق در جبهه‌های مقاومت می‌ پردازد و مستند بوسه‌ای از ابومهدی وجهی متفاوت و شاعرانه از شخصیت این شهید خارج از جبهه‌های نبرد را به تصویر کشیده است.

در خلاصه داستان مستند بوسه‌ای از ابومهدی آمده است: «جنگ چیز بدی‌ است اما در خودش شاعرانگی غریبی دارد، دائم فکر می‌کنیم شاید گلوله و موشکی در کمین است. اگر من نه، همرزمم در آستانه مرگ است، این می‌شود که آغوش رزمندگان دائم به روی هم گشوده می‌شود. خبر فتح، خبر شهادت رزمنده‌ای و آمدن فرمانده‌ای محبوب، فرقی نمی‌کند همگی صرفا بهانه‌ای است تا ببینیم مرگ چه بویی می‌دهد...»

مستند بوسه‌ای از ابومهدی به کارگردانی وحید فراهانی و نویسندگی مهدی مطهر، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج و تولید شده در خانه مستند است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار فرهنگ