سرمربی تیم پیکان: بازی کردن مقابل نفت مسجدسلیمان آسان نیست

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازی کردن مقابل نفت مسجدسلیمان آسان نیست لذا باید از حداقل موقعیت‌هایمان نهایت استفاده را داشته باشیم.

به گزارش ایرنا مهدی تارتار شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان بیان کرد: تمرینات منظمی انجام داده و سعی کردیم پس از تساوی مقابل سایپا و اتفاقاتی که در آن بازی رخ داد از نظر روحی و جسمی بازیکنان را ریکاوری کنیم و اکنون آماده بازی با نفت هستیم.

وی با بیان اینکه در مقابل نفت مسجدسلیمان به دنبال کسب یک نتیجه خوب هستیم افزود: نفت تیم بسیار خوب و سختکوشی است. آنها از بازیکنان جوان و باانگیزه ای برخوردار بوده و کادر فنی خوبی دارند لذا کار سختی مقابل این تیم خواهیم داشت اما ما هم از شرایط خوبی برخوردار بوده و تیم قدرتمندی هستیم.

سرمربی تیم پیکان گفت: هیچ واهمه‌ای از دیدارهای دشوار نداریم و در هر بازی با هدف برد وارد میدان می شویم. تاکنون نتایج خوبی کسب کرده‌ایم اما نقاط ضعفی داریم که سعی می‌کنیم آنها را برطرف کنیم.

سرمربی پیشین نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه بازی کردن مقابل تیمی که دوران بسیار خوبی را در آنجا سپری کردم، بسیار سخت است افزود: پارسال روزهای خوبی را کنار مردم مسجدسلیمان سپری کردم و اگر حمایت هواداران نبود، کسب آن نتایج خوب امکان‌پذیر نبود.

تارتار ادامه داد: قرار گرفتن مقابل نفت مسجدسلیمان که روزهای خوشی را با این تیم سپری کردم، آسان نیست اما به هر حال در فوتبال حرفه‌ای این موضوعات طبیعی است و باید برای موفقیت تیمم تلاش کنم.

وی درباره بازیکنان محروم و مصدوم تیمش گفت: مجید عیدی را به دلیل اخراج در بازی گذشته در اختیار نداریم؛ یکی، ۲ بازیکن دیگر ما هم مصدوم هستند که امیدواریم به بازی فردا برسند.

سرمربی پیکان با اشاره به اینکه به توانایی بازیکنانم اعتماد دارم‌ و می‌دانم که آنها هرچه در توان دارند، در بازی به اجرا می‌گذارند افزود: امیدوارم  در بازی روز چهارشنبه هفته جاری تلاش بازیکنانم نتیجه بدهد و با دست پر مسجدسلیمان را ترک کنیم.

دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و پیکان از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۱۰ دی در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها