پذیرش بیماران عادی در بیمارستان مهریز آغاز شد

یزد- ایرنا- سرپرست بیمارستان مهریز گفت: از مدتی قبل افرادی با علایم بیماری کووید- ۱۹ به این مرکز درمانی مراجعه نکردند و بستری افراد مشکوک هم به حداقل رسیده است و همانند گذشته بیماران عادی پذیرش می شوند.

دکتر رضا فلاح شامگاه سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه شرایط در بیمارستان به حالت عادی برگشته  است، افزود: هم‌اکنون تمامی بخش‌ها  اعم از اتاق عمل، زایمان، آزمایشگاه و خدمات پاراکلینیک  فعال و  خدمات‌دهی با بهترین کیفیت در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه مردم می‌توانند بدون هیچگونه دغدغه ای از ابتلا به کووید ۱۹ و بیماری‌های تنفسی برای پیگیری و درمان خود به پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان مراجعه کنند،  ادامه داد:  کارکنان بیمارستان در زمان شیوع کرونا تمامی تلاش خود را در راستای بهبودی حال بیماران درگیر بی وقفه و خستگی‌ناپذیر انجام دادند .

وی  عواملی چون آموزش مداوم کارکنان  و بیماران، ضدعفونی تمامی بخش‌های بیمارستان به صورت کامل، استفاده صحیح و اصولی از وسایل حفاظت فردی، بستری  بیماران مشکوک در بخش‌های جداگانه و بستری بیماران قطعی هر کدام در یک اتاق ، قرنطینه خانگی کارکنان درمان و تردد محدود آنها در جامعه و واحدها را  از جمله  اقدام‌های مهم در این مورد ذکر کرد.

فلاح با اشاره به اینکه مردم باید همچنان نکات بهداشتی را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: با توجه به از بین نرفتن کامل ویروس کرونا از مردم خواست که کاهش تعداد بیماران مبتلا به کووید- ۱۹ را به منزله پایان بیماری در شهرستان در نظر نگیرند و همانند گذشته مسایل بهداششتی  را رعایت کنند تا دوباره شاهد افزایش کرونا در منطقه نباشیم .

فعالیت درمانی و بهداشتی بیمارستان مهریز از سال ۱۳۷۲ آغاز شد که شامل درمانگاه عمومی و تخصصی ، بخش های زنان و زایمان ، جراحی، اورژانس، اطفال، آزمایشگاه، رادیولوژی، دیالیز و چشم پزشکی است.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها