جانشین ستاد کل نیروهای مسلح: دشمن بر خواص بی‌بصیرت تمرکز می‌کند

تبریز- ایرنا - جانشین اشراف و عملیات ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ضربه و لطمه افراد بی‌بصیرت خیلی سنگین است، گفت: دشمن روی خواص بی‌بصیرت متمرکز می‌کند و در نتیجه بی‌تقوایی در آنان نفوذ کرده و آنان را در تصمیم‌گیری‌ها دچار اشتباه می‌کند.

سردار غلامرضا جعفری روز سه شنبه در همایش بزرگداشت حماسه ۹ دی در شهرستان هریس با بیان اینکه قلب کل ایران برای اسلام، ولایت و انقلاب می تپد و در کنار مردم ایران قلب مسلمانان در عراق، سوریه، یمن و لبنان برای جبهه مقاومت اسلامی می تپد، گفت: این به واقع یک معجزه است و عشقشان عشق سید علی است و جوانان دهه شصتی به بعد این معجزه را بیشتر احساس کرده اند.

وی با اشاره به اینکه تحمیل حکمیت به مولای متقیان و صلح به امام حسن(ع) کار خواص بی بصیرت بود، افزود: خواص بی بصیرت غائله فتنه ۸۸ را برپا کردند و حکومت ها و نظام ها بیشتر از خواص بی بصیرت آسیب می بیند و بنا به فرموده مقام معظم رهبری بصیرت این مردم بالاتر از بعضی خواص است.

سردارجعفری خاطرنشان کرد: بارها حضرت آقا خطر مذاکره با آمریکا را مطرح کرده اند.

حجت الاسلام نصرالله پور امام جمعه شهرستان هریس در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره سردارسلیمانی گفت: شهادت سردار سلیمانی در خارج از مرزها معجزه امام خمینی(ره) کبیر را اثبات کرد و نشان داد که انقلاب ما صادر شده است.

وی اظهارکرد: سردار سلیمانی برای استکبار ستیزی شهید شد و آنان که وی را به شهادت رساندند مستکبرین بودند و این خاصیت استکبارستیزی انقلاب را بیان می کند .

امام جمعه هریس خاطرنشان کرد: عامل دوم شکل گیری انقلاب به خاطر مستضعفین بود که وی به خاطر کمک به مستضعفین شهید شد و عامل سوم در شهادتش در روز روشن و در کشور دیگر، عدم هراس شهید از دشمن است که از مرگ و شهادت هیچ هراسی نداشت بلکه آرزوی شهادت داشت و یکی دیگر از مولفه های شکل گیری انقلاب همانا هراس نداشتن از دشمن می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها