نمایشگاه کشاورزی قزوین سرآغاز فعالیت اقتصادی در ایام کرونا است

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: برگزاری نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته در استان قزوین اگر با موفقیت در رعایت دستورالعمل‌ها همراه باشد، سرآغازی برای شروع فعالیت‌های اقتصادی در ایام کرونا است.

هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته در استان قزوین، افزود: برگزاری این نمایشگاه، یک آزمونی است که همه یاد بگیریم در اوج شرایط کرونا هم می‌توان با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، تولید و اقتصاد را در پیش گرفت.
وی با بیان اینکه نمی‌توان فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی را در استان تعطیل کرد، اظهار داشت: بعد از ۱۰ ماه تعطیلی، برای اولین بار، نمایشگاهی با کاربری کشاورزی در استان قزوین افتتاح می‌شود.
استاندار قزوین بیان داشت: نمایشگاه صنایع کشاورزی تنوع بسیار خوبی دارد و امیدواریم که زمینه فعالیت دیگر مشاغل را نیز فراهم کند.
وی یادآور شد: تیم نظارتی بر اجرای صحیح شیوه نامه‌های بهداشتی در ایام این نمایشگاه حضور فعالی دارند تا مشکلی در این رابطه نداشته باشیم.
نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته در استان قزوین امروز با حضور مشارکت کنندگانی از ۱۰ استان آغاز به کار کرد و تا ۱۲ دی ماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برپا خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها