امام جمعه سمیرم: ویژگی‌های حماسه ۹ دی در بیان رهبر انقلاب کم‌نظیر است

اصفهان- ایرنا- امام جمعه سمیرم گفت: ابعاد و  ویژگی‌های حماسه مردمی و بزرگ ۹ دی در بیان رهبر فرزانه انقلاب، کم نظیر و منحصر بفرد است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سیدعبدالعظیم مولازاده روز سه‌شنبه در همایش بصیرتی قیام ۹ دی در سپاه ناحیه سمیرم،با گرامیداشت یاد و نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت:  شاید مهمترین ویژگی این روز، تجلی قدرت الهی و  نمایان شدن روح ولایت در بیان ایشان باشد.

وی با اشاره به ابعاد بزرگ این قیام خاطرنشان کرد: ایشان همان زمان نیز فرمودند که قلم‌هایی در آینده روان خواهند شد که بیشتر و بهتر در باره این حماسه خواهند نوشت.

وی گشایش فصل تازه‌ای از بصیرت در بیان رهبری در باره ۹ دی را یادآور شد و گفت: این حرکت عظیم مردم در آن روز نشان داد که انقلاب اسلامی نه تنها پایان نیافته و به یک خاطره تبدیل نشده بلکه امری پویاست که می‌تواند توطئه‌های دشمن را شناسایی و دشمنان را در اجرای نقشه های خود ناکام کند.

امام جمعه سمیرم با بیان پیامدهای منفی فتننه ۸۸ خاطرنشان کرد: در آن سال پر از حادثه، کسانی بودند که نتوانستند به بصیرت برسند و سایه تردید بر فکرشان سایه افکند و حتی دچار ریزش در خط انقلاب شدند.

حجت‌الاسلام مولازاده ادامه داد:  زیر سووال بردن نهادهای قانونی با انجام اقدام‌های غیرقانونی، ساختار شکنی، القاء تشویش و تردیدهای ذهنی و افزایش فشارها و تشدید تحریم ها از دیگر آثار منفی فتنه آن سال بود.

به گفته وی، امید دشمنان به بی‌ثبات سازی سیاسی و براندازی بعد از آن بیشتر شد و آمریکا و غرب را به این باور رساند که اگر راهکار ایجاد و تقویت گروهک‌های تروریستی نتوانست راهبرد بی ثبات سازی را در ایران عملیاتی کند، جریان فتنه ارزش سرمایه‌گذاری دارد و این ظرفیت را خواهد داشت.

امام جمعه سمیرم باردیگر بر ضرورت بصیرت افزایی و پایداری در مسیر انقلاب تاکید کرد و گفت: اواخر سال ۱۳۸۹ رهبر انقلاب در تحلیل فتنه ۸۸ فرمودند که اگر قبول داریم جبهه دشمن برای کشور  و انقلاب ما برنامه ریزی بلندمدت دارد پس ما نیز باید برنامه ریزی بلندمدت داشته باشیم.

این گردهمایی به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها همزمان با دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت(۹ تا ۱۹ دی ماه) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

شهرستان سمیرم با افزون بر ۲۲ هزار بسیجی و یکصد هزار نفر جمعیت شهری، عشایری و روستایی در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها