امام جمعه اهل سنت اسدیه: حماسه ۹ دی اتحاد ملت ایران را رقم زد

بیرجند - ایرنا - امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: حماسه ۹ دی اتحاد و انسجام همه اقشار جامعه و ملت ایران را رقم زد.

مولوی سید احمد عبداللهی روز سه‌شنبه در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در شهر اسدیه افزود: در فتنه ۸۸ مردم وقتی دیدند که فتنه‌گران نه برای احقاق حق در انتخاب بلکه با پشتوانه افراد خارجی به امکانات و امکان عمومی کشور خسارت زدند و امنیت و آرامش جامعه را سلب کردند، وارد میدان شدند.

وی گفت: سال ۸۸ برخی افراد گول خورده بودند و برخی دیگر اهداف دشمنان را برای بر هم زدن آرامش جامعه پیاده کردند که مردم با بصیرت ایران اسلامی وارد میدان شدند و حماسه‌ای آفریدند که برای همیشه ماندگار شد.

امام جمعه اهل سنت اسدیه اظهار داشت: افراد دلسوز نظام از هر مذهب، قشر، زبان، قومیت و جناح برای استقلال و امنیت کشور حماسه بی‌نظیر ۹ دی را خلق کردند.

امام جمعه اسدیه هم در این آیین گفت: دشمنان با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی و حتی قبل از آن در مبارزات انقلابی و دوران مشروطیت همواره با انجام اعمال ننگین چون ترورهای ناجوانمردانه و بزدلانه سعی در ضربه زدن به این نظام و مردم را داشته‌اند.

حجت الاسلام مصیب خزاعی افزود: دشمنان امروز در نقشه‌ای جدید سعی در ترور باورهای انقلابی و فرهنگی ملت بزرگ ایران را دارند که به فضل الهی و با درایت مقام معظم رهبری همچون گذشته ناکام خواهند ماند.

وی اظهار داشت: خروش ملت و خلق حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان دشمنان بود و باعث خفت و خواری بیش از پیش آنها در عرصه جهانی و در انظار عموم ملت ایران شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها