مردم نهم دیماه ۸۸ توطئه های استکبارجهاتی را نقش برآب کردند

یزد - ایرنا- رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ابرکوه گفت: نهم دیماه ۱۳۸۸ یکی از زیباترین روزهای حماسه سیاسی مردم ایران بود که آنها با حضور میلیونی خود در خیابان ها تمامی توطئه های دشمنان و استکبارجهانی را علیه نظام و انقلاب نقش برآب کردند.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود: مردم همیشه بیدار و قهرمان ایران در این روز با حضور پر صلابت خود در صحنه انقلاب ، تمامی معادله دشمنان نظام را برهم زدند.

امام جمعه ابرکوه اظهار کرد : نهم دی خلق یکی از بهترین حماسه‌های ملت در باطل کردن اندیشه‌های دشمنان و استکبار جهانی که در صدر آنها ایالات متحده آمریکا به عنوان شیطان بزرگ قرار دارد، است.

وی در ادامه با بیان اینکه درایت مردم ایران در مواجه با تهاجم اقتصادی ،دشمنان نظام را مایوس کرد، یادآور شد: مایوس کردن دشمنان در اوج مشکلات کمرشکن اقتصادی، بصیرت مردم انقلابی کشورمان را نشان می دهد.

خلق حماسه ۹ دی‌ماه ملت قهرمان ایران در سال ۱۳۸۸ در لبیک به ‌فرمان مقام معظم رهبری در تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب شکل گرفت و این روز در تقویم ایران با عنوان «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» نامگذاری شده است.

رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه ادامه داد: دشمنان همیشه تلاش داشتند با سرنگونی نظام  و ادامه تحریم های اقتصادی ، سیاسی و تهاجم فرهنگی به هدف شوم خود دست یابند اما با هوشیاری و وحدت ملت ناکام ماندند.

وی با با اشاره به اینکه نهم دیماه  روز بصیرت و درایت ملت ایران در برابر وسوسه  ها و دسیسه های شیطانی است، تصریح  کرد: حضور مردم در صحنه انقلاب ، زمینه موفقیت دوستان و ناکامی دشمنان را فراهم کرده است.

حسینی اضافه کرد: مردم ایران در این روز حماسی بسیار آگاهانه وارد میدان عمل شدند و به فتنه جویانی که با جاه طلبی و با کشاندن مردم به خیابان ها قصد آسیب رساندن به انقلاب را داشتند، پاسخ کوبنده  دادند.

وی یاد آورشد : تا زمانی که مردم با بصیرت و حضور آگاهانه خود در صحنه حضور دارند ناکامی دشمنان در عرصه های مختلف قطعی است.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها