حاج قاسم سلیمانی نماد مردمداری و ولایت‌مداری بود

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به سالروز شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت: این شهید والامقام نماد اخلاص، مردمداری و ولایت مداری بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان»  روز سه شنبه در جلسه هدایت سیاسی که در حسینیه محمدرسول الله (ص) ستاد انتظامی کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی محبوب ملت ایران و همه کشورهای آزادی خواه بود، تصریح کرد: ایشان هرگز خود را جدا از مردم ندانست و هر جایی که نیاز به کمک و حضور ایشان بود مشتقانه حضور می یافت و خدمت می کرد.

سردار جاویدان با اشاره به اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سرباز مخلص و وفادار ولایت بود و رهبر معظم انقلاب نیز به ایشان علاقه خاصی داشتند، افزود: شخصیت کم نظیر این شهید والامقام باعث شد تا مقام معظم رهبری مجموعع خصایص ایشان را یک مکتب بداند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه ادامه داد: شهید سلیمانی عمر با برکت خود را صرف اسلام و انقلاب کرد و چه در دوران ۸ سال دفاع مقدس و چه پس از آن برای تامین امنیت مردم مجاهدت ها کرد و سرانجام در این راه مقدس توفیق شهادت را کسب کرد.

وی تصریح کرد: حتی شهادت حاج قاسم نیز برکات زیادی به همراه داشت، افزایش همدلی و و حدت میان ۲ ملت ایران و عراق و روشدن دست استکبار از جمله این برکات بود.

سردار جاویدان از شهید سلیمانی به عنوان محور مقاومت یاد کرد و گفت: این محور بدون نام حاج قاسم اعتباری ندارد، ایشان بزرگ مرد جهاد و مبارزه علیه استکبار بود و نام بزرگ ایشان تا هماره تاریخ بر تارک مقاومت می درخشد.
حماسه ۹ دی سیلی محکم ملت ایران بر صورت استکبار بود
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی، گفت: خلق این حماسه کم نظیر در واقع سیلی محکم ملت بزرگ ایران بر صورت استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار بود.
جاویدان اظهار داشت: نهم دی ماه یکی از ماندگارترین ایام در تاریخ انقلاب بود که توسط ملت عاشورایی و با بصیرت کشور رقم خورد.

وی ادامه داد: دشمنان از ماه ها قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ برنامه های خود را برای ضربه زدن به انقلاب آغاز کردند و پس از این رویداد فعالیت های خود را با اجیر کردن مهره های داخلی خود شدت بخشیدند.

سردار جاویدان با بیان اینکه بهانه تقلب در انتخابات دستاویزی برای عناصر داخلی و خارجی ضد انقلاب شد تا به ایجاد ناامنی و فضایی غبارآلود در جامعه اقدام کنند، تصریح کرد: مردم برخی بی حرمتی های صورت گرفته را تحمل کردند تا اینکه با اقدامات صورت گرفته در روز عاشورای حسینی صبر و تحملشان تمام شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: پس از حرمت شکنی های روز عاشورا، خون ملت انقلابی ایران به جوش آمد و در ۹ دی ماه حماسه ای خلق کردند که در تاریخ انقلاب کم نظیر بود.

وی گفت: حماسه ۹ دی در واقع مشت محکم ملت ایران بر دهان استکبار و ایادی اش بود تا به دنیا بفمانند برای همیشه پشتیبان ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند بود.

سردار جاویدان تصریح کرد: بصیرت ملت بزرگ ایران در کنار هدایت های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب، کشورمان را از آن فضای غبارآلود خارج کرد و دشمنان بازهم دست خالی صحنه را ترک کردند.

سرخط اخبار استان‌ها