پویش ملی گفت و گو با سردار جهادگر

تهران-ایرنا- جبهه جهادگران ایران اسلامی از هموطنان درخواست کرد به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی به پویش ملی "گفت و گو با سردار جهادگر" بپیوندند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی جبهه جهادگران ایران اسلامی، این جبهه با انتشار یک فراخوان سراسری از هموطنان درخواست کرد با پیوستن به پویش ملی "گفت و گو با سردار جهادگر" در زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا همگام و همنوا شوند.

در  متن فراخوان این پویش آمده است: در آستانه سالروز شهادت سردار جهادگر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس دل‌های عاشقان کربلایی شده است. برای تسکین دل‌هایمان، شما را به پویش ملی "گفت وگو با سردار جهادگر" دعوت می‌کنیم. خیلی حرف ها داریم که با سردار بزنیم. حرف‌هایی از جنس مرید و مرادی؛ از جنس عاشق و معشوقی. حرف‌هایی که قریب به یک سال است دلمان را مشغول کرده.  

در بخش دیگری از این فراخوان‌آمده است: ما از عمق جان باور داریم که سردار ما، سربازی بود از نسل عباس ها. ستاره ای بود از اصل "وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ؛ پس با اتکا به این اصل قرآنی، گفتگو با سردار جهادگر را قابل لمس و احساس می دانیم. ما یقین داریم که سردار درد و دل‌های ما را شنیده و با زبان بهشتیان پاسخ خواهد داد.

جبهه جهادگران ایران اسلامی در این فراخوان از هموطنان خواسته است سروده‌ها و دل نوشته های خود خطاب به سردار جهادگر را به پایگاه خبری جهادگران نیوز ارسال کنند تا در بخش ویژه پویش ملی "گفت و گو با سردار جهادگر" به نام خودشان منتشر شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

سرخط اخبار سیاست