۹ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۳
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84166224
۰ نفر

برچسب‌ها

تخم‌ مرغ در بینالود به قیمت مصوب عرضه می‌شود

مشهد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان طرقبه شاندیز (بینالود) گفت: این شهرستان تنها شهرستان کشور است که در جریان نوسانات بازار مرغ، نرخ تخم‌مرغ به قیمت مصوب باقی ماند.

مهدی مقدسی روز سه‌شنبه در جریان اجرای طرح بازرسی از بازار کالاهای اساسی طرقبه طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در این شهرستان و در جریان افزایش نرخ مرغ، قیمت گوشت مرغ از دو ماه گذشته به نرخ مصوب کیلویی ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان ثابت مانده است.
وی ادامه داد: در این شهرستان تامین کالا و نظارت در کنار یکدیگر دنبال می‌شود، زنجیره تولید را پیدا کرده‌ایم و تنها با بازرسی و تشکیل پرونده کاری از پیش نمی‌رود.
مقدسی گفت: گاز مایع نیز در این شهرستان با نرخ مصوب عرضه می‌شود و به دنبال حذف دلالان در بازار و زنجیره تولید و توزیع هستیم.
وی افزود: با همکاری ادارات مختلف نظیر جهاد کشاوری، تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، دادستانی و فرمانداری طرقبه - شاندیز، بازار کالاهای اساسی در این شهرستان سازمان ‌یافته است و هیچ مماشاتی نیز با متخلفان نداریم.
شهرستان بینالود در غرب و شمال غرب مشهد با مساحت هزار و ۱۰۰ کیلومتر مربع ۵۸ هزار و ۴۸۳ نفر جمعیت دارد. ۳۱ هزار نفر از جمعیت این شهرستان ساکن بخش‌های شاندیز و طرقبه و دهستانهایی همچون ابرده، جاغرق، زشک و کنگ هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها