۲۳۰ فروشنده مواد مخدر در غرب پایتخت دستگیر شدند

تهران- ایرنا- فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اعلام کرد: ۲۳۰ فروشنده مواد مخدر که در شهرستان‌های غربی استان اقدام به فروش انواع مواد مخدر کردند دستگیر شدند.

سردار کیوان ظهیری روز سه شنبه در حاشیه برگزاری طرح عملیاتی نجات ۲ به خبرنگار ایرنا گفت: دومین مرحله این طرح با هدف برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر در شهرستان های غربی استان تهران برگزار شد.

وی افزود: این طرح که در ۴۸ ساعت گذشته برگزار شد ۲۵۸ مورد حکم قضایی صادر شد که منجر به دستگری ۲۳۰ مواد فروش و ۸۵ معتاد متجاهر شد که معتادان تحویل مراکز بازپروری شد.

فرماندهی انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: در مجموع ۴۷ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر در قالب این طرح از سوی عرضه کنندگان مواد مخدر کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش عوامل انتظامی در شهرستان های غرب استان تهران در ماه گذشته ۹ باند عرضه مواد مخدر در این مناطق شناسایی و منهدم شد و در مجموع یک هزار و ۱۳۷ نفر دستگیر شدند و همچنین یک تن و ۳۱۴ کیلو گرم انواع مواد مخدر از این ۹ باند کشفیات داشتیم.

سردار ظهیری با بیان اینکه با تلاش شبانه روزی اجازه نخواهیم داد برخی افراد نسبت به آلوده کردن افراد جامعه اقدام کنند هشدار داد که عوامل انتظامی بصورت شبانه روزی در برخورد با قاچاقچیان و عرضه کنندگان مواد مخدر برخورد خواهند کرد و از مردم می خواهیم گزارشات خود را در این خصوص به سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها