برنامه‌های وداع و خاکسپاری شهدای گمنام در استان سمنان اعلام شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان گفت: ۶ شهید گمنام روز سه شنبه وارد استان می‌شوند و از فردا، چهارشنبه مراسم وداع و خاکسپاری این شهدا آغاز می‌شود.

سرهنگ محمدحسن سلامی روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: مراسم وداع با پیکر این شهدا از فردا چهارشنبه ۱۰ دی ماه تا روز شنبه، به صورت محدود و به صورت تردد خودرویی در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

وی افزود: روز شنبه مراسم اقامه نماز به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان برگزار می شود و پیکر این شهدا برای خاکسپاری به شهرستان‌های تعیین شده منتقل می‌شود.

سلامی گفت: طبق مصوبه کارگروه شهدای گمنام استان سمنان پیکر یکی از این شهدا روز دوشنبه در پادگان امام رضا(ع) شاهرود و پیکر ۲ شهید روز یکشنبه در دانشکده روانشناسی و منابع طبیعی مهدیشهر به خاک سپرده می‌شود.

وی بیان کرد: پیکر یک  شهید روز شنبه در روستای اعلا شهرستان سمنان و پیکر ۲ شهید روز یکشنبه در روستای ورکیان دامغان خاکسپاری می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان افزود: از این شهدا، ۲ شهید ۱۹ ساله، ۲ شهید ۲۰ ساله، یک شهید ۲۱ ساله و یک شهید ۲۲ ساله هستند.

استان سمنان سه هزار شهید تقدیم میهن اسلامی کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها