تساوی هیجان‌انگیز ماشین‌سازی و سپاهان؛ پنج پنالتی در یک دیدار

تهران- ایرنا- دیدار تماشایی و هیجان‌انگیز ماشین‌سازی تبریز و سپاهان اصفهان با تساوی سه بر سه به اتمام رسید. در اتفاقی عجیب، این بازی پنج پنالتی داشت تا رکورد جدیدی در لیگ برتر ایران به ثبت برسد.

به گزارش ایرنا؛ امروز (سه‌شنبه) در دیداری از هفته دهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، تیم قعرنشین ماشین‌سازی تبریز میزبان تیم مدعی سپاهان اصفهان بود که این بازی مهیج با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

با این نتیجه تیم قعرنشین ماشین‌سازی، سه امتیازی شد و سپاهان هم که برای قهرمانی تلاش می کند جمع امتیازات خود را به عدد ۱۴ رساند.

در دقیقه ۲۳ اشتباه مدافع میزبان سبب شد تا او در محوطه جریمه «محمدرضا حسینی» را سرنگون کرده و داور نقطه پنالتی را نشان داد.

«سجاد شهباززاده» پشت توپ ایستاد و گل نخست این بازی را برای سپاهان به ارمغان آورد.

برتری شاگردان «محرم نویدکیا» ادامه یافت و در دقیقه ۳۵ «گئورگی ولسیانی» مدافع پیش‌تاخته سپاهان از پاس شهباززاده استفاده کرد تا دومین گل تیمش را ثبت کند.

میزبان قعرجدولی خیلی زود واکنش نشان داد و در دقیقه ۳۸ به پنالتی رسید تا «پیمان بابایی» یکی از گل‌های خورده ماشین‌سازی را جبران کند.

در دقیقه ۴۳ بازهم سپاهان به پنالتی رسید تا شهباززاده گل دوم خود و سوم تیمش را درون دروازه حریف جای دهد. با این اوصاف شهباززاده با هشت گل در رتبه دوم جدول گلزنان قرار گرفت.

میزبان نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه ۵۸ توپ به دست «امید نورافکن»‌ برخورد کرد تا این تیم هم صاحب دومین پنالتی شود.

بابایی پشت توپ ایستاد که ضربه او را «پیام نیازمند» دفع کرد اما در برگشت بابایی با ضربه سر گلزنی کرد تا بازهم اختلاف به یک گل برسد.

در دقیقه ۷۰ میزبان می توانست به گل تساوی دست یابد که این بخت طلایی از دست رفت.

در دقیقه ۷۶ «سعاد وفاپیشه» داور جوان این دیدار با تصمیمی بحث‌برانگیز دوباره برای ماشین‌سازی پنالتی گرفت تا آمار عجیب پنج پنالتی در بازی ثبت شود.

بابایی بازهم پشت توپ ایستاد و با ضربه چیپ تماشایی گل سوم و تساوی تیمش را به ارمغان آورد.

در دقایق باقی مانده تیم سپاهان که برتری را از دست رفته می‌دید، حملات مختلفی را طراحی کرد اما موفق به گلزنی نشد تا این دیدار تماشایی با تساوی به اتمام برسد.

ترکیب ماشین‌سازی

محمدامین رضایی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، بهمن سالاری(سیدمحمد ابوترابی)، ابوالفضل رزاق‌پور، منصور باقری، محمد حسینی و اتابک زارعی (فرزاد محمدی)

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، محمدرضا حسینی، سجاد شهباززاده، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، گئورگی ولسیانی، مرتضی منصوری(محمد نژادمهدی)، محمدرضا مهدی‌زاده، سروش رفیعی و کی‌روش استنلی (محمد محبی)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

سرخط اخبار ورزش