حماسه ۹ دی با حضور حماسی مردم به قله رفیع انقلاب اسلامی تبدیل شد

اهواز - ایرنا - معاون بررسی و پیشگیری دادستان ویژه قوه قضاییه با بیان اینکه آتش فتنه ۸۸ با حماسه ۹ دی خاموش شد گفت:۹ دی با حضور ۴۰میلیونی مردم به قله رفیع انقلاب اسلامی تبدیل و ماندگارشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سیدیدالله شیرمردی روز سه‌شنبه به مناسبت آیین یازدهمین سالروز حماسه عظیم ۹ دی و گرامیداشت دهه بصیرت و میثاق با رهبری در صحن حرم مطهر حضرت علی ابن مهزیار اهوازی(ع) افزود: فتنه ۱۳۸۸ که کشور را با خسارات زیادی رو به رو کرد با حضور بی نظیر مردم در۹ دی سرکوب شد و فتنه گران را منزوی و از صحنه خارج کرد.
وی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ دشمنان به صورت علنی و آشکار از فتنه گران داخلی حمایت کردند افزود: فشار جبهه استکبار جهانی و صهیونیستی در جریان فتنه ۸۸ به کشور و انقلاب اسلامی برای به بن بست کشاندن کشور تا آن زمان بی‌سابقه بود و چنانچه مردم بساط فتنه گران که چهره تزویر آنان با آتش زدن خیمه های عزاداری امام حسین (ع) کاملا" آشکار شده بود جمع نمی کردند کشور در سیلاب توطئه‌ها و فشارهای سنگین دشمن به شدت آسیب می دید.
معاون بررسی و پیشگیری دادستان ویژه قوه قضاییه با بیان اینکه دشمنان پس از مهار فتنه و فتنه گران و حضور مردم در حماسه ۹ دی،تحریم‌ها را تشدید کردند افزود: فتنه ۸۸ ،دشمن را امیدوار کرد که فشارها را ادامه دهد تا ملت ایران با عوامل بی بصیرت داخلی به زانو در آورد ولی توفیق پیدا نکرد.
حجت الاسلام شیرمردی با بیان اینکه حماسه ۹ دی برای ملت ایران درس آموز بود افزود:۹ دی نشان داد مردم بابصیرت ایران فتنه و فتنه گران را خوب می شناسند وغبار فتنه ، قادر نیست حرکت ملت ایران را در مسیر اشتباه قرار دهد.
وی با بیان اینکه چشم فتنه در حماسه ۹ دی کور شد و تهدید فتنه به فرصتی برای بالندگی بیشتر انقلاب اسلامی و راه امام تبدیل شد بیان کرد:حماسه ۹ دی نشان داد ملت ایران زنده است و فشارها و تحریم ها آن را قوی می‌کند.
شیرمردی بی بصیرتی برخی افراد تصمیم گیر و گرایش به غرب را یکی از آفات انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود:بی بصیرت‌ها و غرب زده ها در طول انقلاب اسلامی حرکت توفنده کشور به سمت پیشرفت را ۱۰۰ سال کند کرد.
وی گفت: در حالی که دشمن پیش از فتنه ۸۸ دریافته بود که نمیتواند انقلاب اسلامی را مهار کند و در صدد عقب نشینی بود با شکل گیری فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری ، به یکباره امیدهایش زنده شد و اهداف خباثت آمیزش را به مدد عوامل خودفروخته داخلی اش ادامه داد.


تجلیل از شهید قاسم سلیمانی
معاون بررسی و پیشگیری دادستان ویژه قوه قضاییه در این آیین ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این شهید عزیز عمربرکتش را خالصانه در خدمت کشور و انقلاب اسلامی و دفاع از ملت های مسلمان منطقه صرف و عاقبت به آرزوی دیرینه اش که همان شهادت در راه خدا بود دست یافت.
وی گفت:اگرشهید سلیمانی نبود خاورمیانه جدید به گونه ای که امریکا و غرب می‌خواست شکل می گرفت و جبهه مقاومت تضعیف و در نهایت محو می‌شد و رژیم صهیونیستی نفس راحتی می‌کشید.
شیرمردی چهلمین روز شهادت محسن فخری زاده دانشمند برجسته دفاعی و هسته‌ای کشور را گرامی داشت.
در این مراسم که از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان و با رعایت شیوه نامه بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد شرکت کنندگان در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به عزاداری و سوگواری پرداختند.

به گزارش ایرنا مردم اهواز هفتم دی ماه ۱۳۸۸ یعنی ۲ روز از قبل از حماسه ۹ دی با برپایی راهپیمایی حماسی ضمن محکوم کردن اقدام های آشوب گرانه فتنه گران ، بر تبعیت از ولایت فقیه تاکید کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها