۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات به کارآفرین سقزی پرداخت شد

سنندج - ایرنا - رییس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره)  سقز گفت: ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات به کارآفرین سقزی که زمینه اشتغال پنج نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد را فراهم کرده، پرداخت شد.

غفور عبداللهی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این نهاد در راستایی ایجاد شغل برای مددجویان تحت پوش به کارآفرینان تسهیلات خوبی پرداخت می‌کند، افزود: توانمندسازی مددجویان از اولویت‌های اصلی است و کارآفرینان به ازای به کارگیری مددجویان، تسهیلات دریافت می‌کنند.

عبداللهی اضافه کرد: پرداخت ۲ سال حق بیمه تامین اجتماعی، تسهیلات بانکی قرض الحسنه تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال برای هر مددجو به کارآفرینان برای به کارگیری مددجویان کمیته امداد از مشوق های این نهاد برای خودکفایی افراد تحت پوشش است.

رییس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) سقز یادآور شد: در این کارگاه تولید پوشاک و ماسک، پنج نفر مددجو مشغول به کار هستند که امیدواریم کارآفرینان اهتمام بیشتری به توانایی های افراد مدجوو داشته باشند تا هم در ایجاد اشتغال برای آنها سهیم شوند و اینکه تسهیلات ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره ) در این خصوص را دریافت کنند.

کارگاه تولید پوشاک و ماسک در ناحیه صنعتی شهر صاحب قرار دارد و برای ۱۷ نفر اشتغالزایی کرده است.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها