مربی ماشین سازی: تعداد زیاد گل ها جذابیت بازی را افزایش داد

تبریز - ایرنا - مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با بیان اینکه امروز در تقابل با تیم بزرگ سپاهان ۶ گل از خط دروازه ها عبور کرد، گفت: گل های زده شده جذابیت بازی را افزایش داد.

به گزارش ایرنا، سعید اخباری عصر سه شنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های فوتبال سپاهان و ماشین سازی با اشاره به ستاره ها و کادر فنی تیم سپاهان افزود: امروز با تیم بزرگی بازی داشتیم و سعی کردیم بر گردش توپ کنترل داشته باشیم؛ به بازیکنان گفته بودم سپاهان تیم با تجربه ای است و نباید جلوی آن غفلت کنید.

مربی تیم ماشین سازان خاطرنشان کرد: با گرفتن یک پنالتی عقب افتادیم، ضمن اینکه شرایط نامساوی داشتیم.

اخباری با بیان اینکه تیم فوتبال سپاهان هفته پیش بازی کرده بود، اما ما جمعه بازی کرده بودیم، اضافه کرد: به ما گفتند باید سه‌شنبه بازی کنید و در این فشردگی مسابقات، چالش محرومیت‌ها و مصدومیت‌ها خیلی سخت است که در فرصت کم خودمان را از نظر بدنی و روحی آماده کنیم.

وی عنوان کرد: پنالتی دوم را که برای تیم سپاهان گرفتند و گل را دریافت کردیم، باعث شد نیمه نخست را با نتیجه ۳ بر یک به رختکن برویم.

اخباری با اشاره به اینکه خیلی سخت است برخلاف جریان بازی نتیجه رقم بخورد، اظهار کرد: می‌دانستیم بچه‌های ما می‌توانند به بازی برگردند، ولی ناراحتم که در این بازی نتوانستیم برنده بازی شویم.

اخباری با عذرخواهی از هواداران تیم ماشین سازی اظهار کرد: چون به هواداران قول داده بودم برنده باشیم، انرژی مثبت آنها به ما رسید؛ ولی بچه‌های ما خیلی تلاش کرده و جنگیدند و حتی به بازی برگشتند؛ امیدوارم در بازی‌های بعدی موفق شویم.

وی در خصوص خط دفاع تیم ماشین سازی توضیح داد: خط دفاع ما اصلاً‌ شکننده نبوده و در طول بازی ۲ پنالتی برای حریف گرفته شد که خودمان هم نمی‌دانیم چگونه این اتفاق روی داد؛ به هر حال حریف ما امروز تیم سپاهان بود.

مربی تیم ماشین‌سازی با انتقاد از برنامه شب گذشته فوتبال برتر و خطاب به مجری این برنامه افزود: نمی‌دانم چرا حق‌الناس را رعایت نمی‌کنند که عدالت برای همه یکسان باشد؛ شب قبل از بازی تیم ما دوربین‌شان را میان هواداران حریف بردند و به آن شکل که خط و خطوط خودشان است صحنه‌هایی را پخش کردند؛ بهتر بود یک دوربین هم بین هواداران ما می‌برند.

اخباری اضافه کرد: خودم از میثاقی خواستم به آن برنامه بروم و در مورد تیم خودم صحبت کنم؛ نمی‌دانم ریشه و دلیل این دشمنی‌ها و لج‌بازی‌ها چیست؟

اخباری افزود: شخص محمدرضا زنوزی کسی است که از جیب خودش برای این مردم و این استان خرج می‌کند. آیا مشکل او پرواز اختصاصی برای تیم ملی است؟؛ او جدا از آذربایجان برای تیم ملی هزینه کرده و حتی قسط پول کی‌روش را زنوزی داده است؛ وی همیشه کمک حال فوتبال ملی بوده، با این حال شب گذشته در مورد فشردگی مسابقات صحبت کردند، اما یک کلام در مورد فشردگی بازی‌های ما صحبت نشد. 

اخباری گفت: یک دوربین هم برای ما می‌فرستادید شاید ما هم صحبت داشتیم، این طور نمی‌شود که یکطرفه به قاضی بروید و شب قبل از بازی تمرکز تیم ما را به هم بزنید.

وی بیان کرد: گل‌های زده این بازی بود که جذابیت آن را زیاد کرد؛ امیدوارم در بازی‌های بعدی مشارکت مردم منجر به پیروزی ما شود، زیرا بچه‌های ما ظرفیت بالایی دارند و در این فرصت کم ۲۰ روزه، پیشرفت خوبی داشتند.

این تساوی به اندازه یک باخت برای‌ ما دردناک است

مربی تیم سپاهان نیز گفت: از امکانات و موقعیت‌هایی که داشتیم، استفاده نکردیم؛ مشکلات زیادی داشتیم و این تساوی به اندازه یک باخت برای‌ ما دردناک است.

علیرضا مرزبان با بیان اینکه ۲ روز قبل به ما گفتند باید به تبریز سفر کنیم، عنوان کرد: برنامه پرواز ما عوض شد؛ بازی قرار بود فردا برگزار شود، برای همین تیم ما در این بازی به خصوص در نیمه دوم تمرکز نداشت؛ باز هم می‌گویم نه از بازی و نه از نتیجه راضی نیستم.

وی با اشاره به اینکه فاکتور اول‌ ما این بود که خوب دفاع و خوب حمله کنیم، اظهار کرد: خیلی خوب توانستیم به دروازه حریف نزدیک شویم و به سه گل دست بیابیم، ولی متاسفانه با سه پنالتی که در اختیار تیم میزبان قرار دادیم بازی برده را به تساوی واگذار کردیم.

مرزبان اظهار کرد: نیمه اول سه بر یک به رختکن رفتم اما در نیمه دوم تمرکزمان را از دست دادیم؛ بحث حمله و دفاع نبود، بازی به جنجال کشیده شد.

تیم ماشین سازی از هفته دهم لیگ برتر فوتبال مقابل تیم سپاهان۳ بر ۳ به تساوی دست یافت و در مجموع با ۳ امتیاز و تیم سپاهان با ۱۴ امتیاز در رده های آخر و سوم جدول لیگ برتر بیستم فوتبال جای گرفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها