فرهنگ مقاومت در ایران جریان دارد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: فرهنگ مقاومت، ایثار و ایستادگی در برابر طلم و ستم در بین ملت ایران جریان دارد.

 احمدحسین فتایی  روز سه شنبه در آیین رونمایی از پوستر سوگواره " سردار دلها " با تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه و گرمیداشت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، اظهارداشت: فرهنگ مقاومت همواره در ایران جاری و ساری است و مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی در کرمان به خوبی عمق ارادت مردم ایران به رهروان این فرهنگ را به تصویر کشید.

وی تصریح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه، با یک برنامه ریزی دقیق، نسبت به طراحی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و قرآنی همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی اقدام نموده که اختتامیه سوگواره استانی " سردار دلها " مهمترین آن خواهد بود که ۱۵ دی ماه جاری برگزار می شود.

وی بیان کرد: برگزاری هفته فرهنگی سردار حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی، رونمایی از کتاب های موضوعی متناسب با فرهنگ ایثار و شهادت، تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم در خرم آباد، مشارکت و حمایت از تولید سرود حماسی، برگزاری دوسالانه ی خوشنویسی و برگزاری وبینار شب شعر مقاومت از دیگر برنامه های ما در این ایام است.

فتایی ادامه داد: همچنین ۲ پویش" ختم قرآن و صلوات " و " نقاشی کودک و نوجوان « من سلیمانی ام » " و سوگواره ی مور در رومشگان نیز همزمان با یکمین سالگرد شهادت سردار دلها توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها