انشعاب های غیر مجاز برق در ۳۵ روستای کرج جمع آوری شد

کرج - ایرنا - مدیر توزیع برق شرق شهرستان کرج اعلام کرد که با اجرای طرح جمع آوری انشعاب های غیر مجاز در سطح ۳۵ روستای شهرستان کرج از هدر روی ۲ هزارو ۹۰۰ مگاوات ساعت انرژی برق جلوگیری به عمل آمد.

 مظفر خادمی روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت: طرح جمع آوری انشعاب های غیر مجاز از مرداد ماه امسال در روستاهای تابعه بخش آسارا و بخش مرکزی کرج به اجرا درآمده است.

وی خاطر نشان کرد:  برای کاهش تلفات شبکه برق و جمع آوری انشعاب های  غیرمجاز در کنار سایر فعالیت‌های مرتبط با این حوزه، از مرداد ماه تا ابتدای دی ماه سال‌جاری و به مدت پنج ماه در روزهای پنجشنبه و در قالب "طرح جهادی جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز روستایی" اقدامات لازم انجام شد ه است.

این مسوولبیان داشت:  با حضور ۲ تیم  فنی بیش از ۳۰۰ انشعاب برق غیرمجاز به همراه سه هزارو ۲۰۰ متر کابل و سیم جمع‌آوری شد و از این محل به همراه سایر فعالیت های مرتبط در روستاهای مذکور بیش از ۲ هزارو ۹۰۰  مگاوات ساعت انرژی احیا شد.

خادمی گفت: این اقدام به همراه سایر فعالیت‌های مؤثر در بهبود تلفات فنی و غیر فنی،  موجبکاهش تلفات  برق  از عدد ۱۰.۱ درصدی پایان سال ۹۸ به عدد ۸.۸ درصد در ابتدای دی ماه سال‌جاری شده است.

شرکت برق استان البرز حدود یک میلیون ۳۰۰ هزار مشترک دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

سرخط اخبار استان‌ها